top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Волинська прокуратура виявила порушення в роботі міграційної служби

   Волинський адміністративний суд задовольнив позов прокуратури Волині про визнання протиправними дій і бездіяльності Управління Державної міграційної служби області.
Суд зобов’язав Управління усунути порушення вимог Законів України «Про громадянство», «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України», «Про засади запобігання і протидії корупції», які допускалися при оформленні паспортів громадянина України для виїзду за кордон, повідомляють у прес-службі прокуратури Волинської області.
Прокурорськими перевірками, проведеними за зверненнями журналістів інтернет-видання "Четверта влада", було встановлено, що службові особи Управління Державної міграційної служби області, всупереч вимогам законодавства, при оформленні паспортів для виїзду за кордон нав’язували громадянам не передбачені законодавством послуги з інформаційного забезпечення Волинської філії ДП «Документ» вартістю 100 грн. та послуги страхової компанії «ВУСО» вартістю 75 грн.
Окрім того, працівники ДМС в області допускали оплату наданих послуг з оформлення паспортних документів безпосередньо в місцях їх надання, а не шляхом перерахування замовником коштів через банківські установи.
Надавали посадовці УДМС і можливість службовим особам Волинської філії ДП «Документ» брати безпосередню участь в оформленні паспортів громадянина України для виїзду за кордон, що також є незаконним.
Задля усунення виявлених порушень вимог законів прокурором Волинської області 11 лютого 2013 року начальнику Управління Державної міграційної служби у Волинській області було внесено подання.
Проте жодних заходів до усунення порушень посадовцями УДМС вжито не було. Тому прокуратура області звернулась до Волинського окружного адміністративного суду області з позовом.
Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури. Рішення суду наразі набуло законної сили. Отож, волиняни тепер не сплачуватимуть зайвих платежів при оформленні паспорта для виїзду за кордон.11-04-2013
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top