top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

Титулована вихованка ковельського тренера Юлія Батенкова-Бауман зустрілася з губернатором Волині

   Сьогодні голова облдержадміністрації Борис Клімчук зустрівся з учасницею двох Паралімпійських ігор, багаторазовим переможцем та призером етапів і фіналів Кубка світу з біатлону та лижних гонок серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату Юлією Батенковою-Бауман, інформують у прес-службі Волинської облдержадміністрації.
   Вона повідомила, що вже в першому кварталі цього року здобула дві перемоги на змаганнях в Швеції та двічі була срібним призером. Успішними були її старти й в Сочі на етапах кубка світу з біатлону, про що свідчать медалі, з якими спортсменка прийшла на зустріч.
   Борис Клімчук привітав Юлію Батенкову-Бауман з успішними стартами та наголосив, що вона - «приклад мужності та того, як необхідно жити та боротись за себе та своє місце в житті».
   Він вручив спортсменці подяку обласної державної адміністрації, а від обласного благодійного фонду «Рідна Волинь» подарував планшет та виділив кошти на купівлю трьох пар лиж, щоб вона мала змогу змагатись на найвищому рівні в сучасному та найкращому екіпіруванні.
   У свою чергу Юлія Батенкова-Бауман подарувала голові облдержадміністрації медаль одного із етапів кубка світу з біатлону та подякувала за підтримку: «Це дуже позитивний момент для мене. На змаганнях ти знаєш, що недаремно старалася, змагалася та перемагала. Підтримка влади дуже важлива для майбутніх перемог. Тепер усі мої думки про Паралімпійські ігри в Сочі, які відбудуться в наступному році, де я буду намагатись перемогти».
    Довідково: Юлія Батенкова-Бауман – заслужений майстер спорту України (лижні гонки), майстер спорту України міжнародного класу (біатлон). Нагороджена орденом княгині Ольги ІІ та ІІІ ступенів.
   Спортсменка народилась 20 вересня 1983 року в м. Сімферополь Автономної Республіки Крим. У Луцькому інституті розвитку людини університету «Україна» здобула вищу освіту за спеціальністю «правознавство».
    Займатись спортом вона розпочала у 2002 році на відділенні легкої атлетики обласної ДЮСШ інвалідів, а вже наступного року стала чемпіонкою України з легкої атлетики у бігу на 200 та 400 метрів та в метанні списа. В 2004-му році Юля Батенкова-Бауман на чемпіонаті України здобула перші місця у бігу на 800 метрів та стрибках у довжину. Паралельно з легкою атлетикою вона розпочала відвідувати заняття із зимових видів спорту (лижні гонки та біатлон).
   Юлія Батенкова-Бауман була учасницею двох зимових Паралімпійських ігор, де виборола п’ять срібних та чотири бронзові медалі.


-
-

08-04-2013
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top