top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Ковельська прокуратура виявила порушення в діяльності управління Держземагенства

   Ковельською міжрайонною прокуратурою проведено перевірку додержання вимог земельного законодавства України в діяльності управління Держземагенства у Ковельському районі, повідомляють у прес-службі прокуратури Волинської області.
   У ході перевірки виявлено порушення службовими особами органу норм законодавства України при реєстрації державних актів на право власності на земельні ділянки. Встановлено, що в порушення норм закону подекуди записи про державну реєстрацію державних актів у Книзі записів не завірені підписами посадової особи, не скріплені печатками, у зв’язку з чим є недійсними.
   Виявлено порушення і в організації обліку бланків державних актів на право власності на земельні ділянки, які є документами суворого обліку, та їх зберіганні.
Мали місце порушення і у веденні службовцями управління Держземагенства поземельних книг. Службовими особами відділу державного земельного кадастру управління при відкритті та веденні поземельних книг іноді взагалі не вносились відомості про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.
   Перевіркою встановлено також випадки порушення порядку прийняття службовими особами управління Держземагенства заяв про державну реєстрацію земельної ділянки та державного акта або договору оренди земельної ділянки. Заяви громадян приймаються уповноваженими службовими особами без їх скріплення підписами громадян та без зазначення дати їх подання, а також за відсутності згоди на обробку персональних даних, яка є необхідною підставою для їх обробки.
Задля усунення виявлених порушень закону Ковельським міжрайонним прокурором внесено подання начальнику управління Держземагенства у Ковельському районі.
   За наслідками його розгляду до дисциплінарної відповідальності за неналежне виконанням своїх посадових обов’язків притягнуто 2 службові особи органу.03-04-2013
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top