top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Великої повені у Ковелі не очікують


   Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів голова комісії, заступник міського голови Геннадій Сорока, повідомляють у Ковельському міськвиконкомі.
   Про стан міського господарства та передповеневу ситуацію в Ковелі, готовність комунальних служб міста до запобігання та ліквідації наслідків підтоплень інформував начальник відділу комунального господарства Олександр Балак.
   Він повідомив, що на сьогодні у Ковелі уже є підтоплення в одинадцяти приватних садибах на дев’яти вулицях: Вітовського, Коновальця, Архипенка, Миколайчука, Грабовського, С. Перовської, Корольова, Чигиринській та Відродження. Комунальні підприємства міста: УВКГ «Ковельводоканал», КП «Добробут» та ПТМ «Ковельтепло» забезпечені технікою для відкачування води. Відповідні роботи на підтоплених ділянках уже розпочато.
   Про готовність підрозділів відділу цивільного захисту м. Ковеля та Ковельського району до безаварійного пропуску весняної повені та дощових паводків, а також до ліквідації наслідків підтоплення окремих територій міста доповідав заступник начальника Державної пожежно-рятувальної частини № 19 Андрій Шрамко. За його словами, служба на 100% готова до роботи. Є відповідна техніка та 20 осіб особового складу. Проте є потреба у пальному. Голова комісії Геннадій Сорока зауважив, що відділ комунального господарства має резерв, тому у разі потреби ДПРЧ №19 буде забезпечене пальним.
   Як повідомила начальник Ковельської метеостанції Тетяна Ковальчук, згідно прогнозів Волинського гідрометеоцентру, температура повітря у Ковелі у найближчі три дні буде коливатися від - 4°С вночі до + 7°С удень. Але опадів ковельчанам слід ще чекати. Будуть дощі та мокрий сніг. Як зауважила Тетяна Ковальчук, великої повені місту очікувати не слід. Рівень води в річці Турії в межах норми.
У лютому цього року рішенням виконавчого комітету відділу комунального господарства з резервного фонду було виділено 20 тисяч гривень, на які було придбано пально-мастильні матеріали. Сьогодні ще залишаються не використаними одна тисяча літрів бензину та 660 літрів дизпалива. Проте цього не достатньо, аби у разі потреби комунальна техніка мала змогу працювати на ліквідації підтоплень. Тому комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення внести на розгляд виконавчого комітету питання про виділення додатково ще 25 тисяч гривень з резервного фонду міського бюджету на придбання дизельного палива.


-
-

03-04-2013
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top