top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Друга персональна виставка Віри Журби у Ковельському історичному музеї


   Надворі осінньо-зимова пора, а в душі художниці Віри Холодової (Журби) квітує усіма барвами весна та літо. Цей душевний стан щоразу виливається на полотна у вигляді квітів, букетів, соковитих натюрмортів, таємничо-загадкових пейзажів, казково-фантазійних мотивів.

   Роботи  пані Віри  експонуються у Ковельському історичному музеї. Це друга персональна виставка художниці. Перша відбувалася в листопаді 2010 ро­ку в Галереї мистецтв культурно-просвітницького центру м. Ковеля.

   Віра – художник-аматор, але має талант від Бога та ще й ней­мовірно міцний потенціал твори­ти. Під час першої експозиції ба­гато робіт знайшли своїх шану­вальників і були придбані в при­ватні колекції. Перша персональ­на виставка надихнула художни­цю на велику творчу активність. Минуло небагато часу, а доробок Віри поповнився новими картина­ми, в яких відчувається впевне­ний підхід до задуму, сміливість у мазках та штрихах, свобода у трактуванні тематики.

   Доля склалася так, що лише кіль­ка років тому Віра почала малю­вати як професійний художник, постійно шукаючи нові методи відображення навколишнього.

   У нинішніх роботах автора відчувається прагнення до пізнання незвіданого, таємничо­го, особливого та загадкового. Художниця виявляє свій талант в техніці «розпис по склу». В ній створює оригінальні композиційні рішення, формуючи в цьому нап­рямку свій власний творчий ме­тод та індивідуальний художній стиль.

   Віра Холодова (Журба) народилася в с. Антонівка Володимирецького району Рівненської області. Закінчила Дубнівське куль­турно-освітнє училище за спеціальністю бібліотекар середньої кваліфікації. З 2000 року працювала художником-оформлювачем у військовій частині м. Ковеля, а з 2004 року та до сьогодні працює художником-оформлювачем в ЦРБ Ковельського району.

(Зі статті Мирослави Гудим  «ВОЛИНЬ-НОВА», 27 грудня 2011р.№147)

 


-
-

29-12-2011
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top