top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

Х-фактор: 26 листопада.

 

    На канал СТБі йде другий сезон шоу "Х-фактор". Учасники проекту зараз на гребені слави: їм довіряють виконувати світові хіти, одягають в красиві і яскраві вбрання, допомагають втілювати найнеймовірніші образи. Однак ці артисти - звичайні люди. Якими вони були і що про них кажуть  друзі - читайте на сторіці інтернет-видання Про Ковель.

Аркадій Войтюк: "Пісні народжуються під настрій" - ПТАХА (2008р.)

Ну що вам сказати?.. Це той випадок, коли все за себе скаже інтерв’ю. Напишу тут єдину штуку: сьогодні наш герой (не побоюсь цього слова!) – Аркадій Войтюк, який є власником неймовірно приємного голосу і таланту до музики...
 
Як я розумію, ти не мислиш себе без музики?

– Так, я співаю і граю на гітарі.
А твоя майбутня професія теж пов’язана з музикою?
– Ні, я навчаюсь у Тернопільському державному медичному університеті на спеціальності «лікувальна справа».
Це, певно, гени батька?:) (батько Аркадія, теж Аркадій Аркадійович, відомий у Ковелі лікар – автор)
– Ну, не знаю навіть... До речі, мій батько свого час був Золотим голосом університету, в якому навчався, так що, може, це і від нього успадковано..
Наскільки мені відомо, окрім музики, ти тривалий час займався футболом...
– Так, у футбол я встиг пограти багато де, навіть пропонували йти до збірної Німеччини і у київське „Динамо”. Але я перестав грати , бо отримав травми. Я зрозумів, що музика для мене буде кращим вибором
А як давно займаєшся музикою?

– У принципі, вокалом професійно не займаюсь, я серйозно навчаюсь грі на гітарі. Вчить мене Сергій Онищук. Вважаю його кращим гітаристом міста Ковеля.
Відкрий секрет, як народжується пісня?
– Під настрій... От на останню пісню мене надихнув фільм „Desperado” Антоніо Бандераса. Він викликав такий сумний настрій... І народилася пісня....
Чи брав ти участь у музичних конкурсах? Є чим похвалитись?
– Так, брав... Першим конкурсом , в якому я взяв участь, були „Срібні дзвіночки” в Ковелі. Я тоді навчався у 10-му чи 11-му класі, не пам’ятаю точно. Це перша така моя перемога. Потім був всеукраїнський конкурс „Ліра Гіпократа”, який проводиться між медиками, я зайняв на ньому перше місце. Також брав участь у „Пісенному вернісажі”. У ньому змагались студенти зі всієї Україні, але з різних навчальних закладів, серйозний такий народ. Цей конкурс теж для мене супер вдався, отримав тоді Приз глядацьких симпатій. До речі, я єдиний там співав не під „фанєру”, і народ це оцінив. Просто неймовірне відчуття, коли тобі аплодують, стоячи біля сцени!..

Яку музику слухаєш сам?

– У принципі, слухати можу все, крім дуже важкої музики. У кожного виконавця можна підібрати щось близьке...
А з кого береш приклад?
- Щодо гри на гітарі, то це – Розенбаум. Захоплює його майстерність, музика просто ллється.
Не боїшся зіркової хвороби?:)
– Ні. Думаю, я цього не допущу:)
І останнє: яка в тебе мета, чого хочеш від життя?
– По-перше, треба здобути професію. Я хочу стати нормальним, досвідченим лікарем, якому б люди довіряли, а не плакали від того, що він зробив. І паралельно повинна бути гітара. Так я бачу своє майбутнє.

 Яна Супоровська   ПТАХА (2008р.)

Сторінки в: Twitter , ВКонтакте

     Тетяна Амірова, подруга Малікі: "Дві гарні й талановиті дівчата - це зовсім необов'язково конкуренція" Маліка і її подруга Таня - підтвердження того, що жіноча дружба існує.

- Ми з Малікою познайомилися в 5 років, коли я прийшла в перший клас. Нас посадили за одну парту, і я весь час намагалася в неї щось списувати. А вона скаржилася на мене вчительці, говорила: "Ця кучерява дівчинка у мене постійно списує", - з посмішкою згадує Таня.

Подружитися дівчатам допомогла любов до музики.

- Ми з дитинства намагалися співати разом, організовували з хлопцями джазові концерти, шкільні капусники, - розповідає Таня. - Глобальних сварок у нас ніколи не було. Навіть через хлопчиків. На проекті у неї такий пристрасний образ, це присутнє і в житті теж. Тим більше зовнішність дозволяє. Маліка дуже вимоглива до себе, відповідальна. Якщо поставила мету - завжди до неї йде. Але в той же час вона дуже м'яка, якщо потрібно - завжди допоможе.

   КП

 


-
-

26-11-2011
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top