Конденсат на склі і як з ним боротися?

 Витративши гроші на пластикові вікна ми чекаємо, що в нашому будинку буде тепло і затишно. Але ось приходить холод і на нових вікнах з'являються крапельки води. Вікна "плачуть", а господині шукають відповідь на запитання "Що ж робити?". Чи такий страшний конденсат на склі і як з ним боротися?


 
У вас і у ваших сусідів напевно ж стоять пластикові вікна і це не дивно, адже популярні в усьому світі склопакети мають масу незаперечних переваг. Однак не все так ідеально як здається.
 
Ось вам недавно встановили пластикові вікна, але через деякий час внизу в куточках почався  утворюватися конденсат. З чим це може бути пов'язано і як з цим боротися?
 
Вікнам в люті морози, звичайно, дуже холодно, але все ж плачуть вони з інших причин. Можливо у вас вдома дуже волого або погано працює вентиляція. У цьому випадку велика ймовірність появи конденсату на вікнах. Ще однією причиною може стати неякісний монтаж. Можливе неякісне утеплення монтажного шва, неякісне примикання віконного блоку в отворі, неякісне утеплення відкосів, підвіконня.
 
Навіть побутові звички можуть викликати крапельки на вікнах. Домашні рослини на підвіконні - це красиво, але це додаткове вогнище утворення вологи. Також як і акваріум, обігрівач, звичка досушувати білизна на батареї.
 
І все ж не варто засмучуватися, адже конденсат на вікнах викликаний природою і визначити точну причину складно. Проте можна усунути проблему, причому дуже легко. Частіше провітрювати приміщення - це головне. При новому будівництві не забуває про те, що в приміщенні повинна бути витяжна вентиляція. Звертатися потрібно до якісних підрядників, які здійснюють якісні монтажні роботи.
 
Як це не парадоксально, але саме ті вікна, що плачуть, є підтвердженням того, що вони герметичні і надійно захищають ваш будинок від проникнення холодного повітря.
 
Дотримуйтесь наших порад і не давайте вікнам засумувати.
02-09-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 News of Ukraine Моноліт» Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Магазин Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Житловий комплекс автоматичні системи поливу Домашній майстер Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі

.