Правда про бальзами-маски для волосся

 Бальзам для волосся є практично в кожній ванній кімнаті. Яких тільки чарівних властивостей не приписують цьому косметичному засобу: і боротьба з січенням кінчиків, і миттєве збільшення об'єму. Пора розповісти всю правду про бальзами-маски для волосся.

Наше волосся складається з нашарування лусочок - так званих кутикул. В складі шампуню є великий вміст лугу, який розділяє ці лусочки один від одного. Інакше всередині волосся накопичується волога, яка поступово руйнує наші локони.

Процес миття волосся потрібно завершувати застосуванням бальзаму. Це так само як коли ми помились і нам хочеться нанести крем на шкіру. Тому завершити процес миття волосся ми повинні згладивши кутикули.

Бальзам покриває волосся захисною плівкою і наносити його потрібно тільки на довжину волосся. При попаданні на шкіру голови утворюється жировий шар. Структура волосин - це все-таки вже синтезована структура і в обмінних процесах не бере участі, тому механічно заклеїти кутикули здатний будь-який звичайний бальзам.

За зволоження і живлення волосся і шкіри голови відповідають маски. Використовувати їх потрібно не частіше одного разу на тиждень через великий вміст кислот і активних речовин. В складі діючих масок є цинк - він має протимікробні і протигрибкові властивості.

Маски існують як для шкіри голови так і для довжини волосся. Ні в якому разі масло для довжини не слід використовувати на шкірі голови, тому що вона утворює плівку і тим самим не дає волосся дихати.

Підібрати правильний засіб допоможе досвідчений перукар-стиліст або лікар-трихолог. Підходьте до вибору масок і бальзамів з розумом і тоді здорове блискуче волосся стане предметом вашої гордості.
 

13-07-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Буріння свердловин на воду МАГАЗИН БУДМЕРКЕТ « ДЕЛЬФІН » магазин дверної фурнітури ДеЛайт - Ковель ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА » Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «Мего - меблі на замовлення» AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Клінінгова компанія Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі

.