Плюси і мінуси емальованого посуду

 Не секрет, що якість їжі багато в чому залежить від того в якому посуді ми її готували. Тому від старих непридатних до застосування каструль треба позбавлятися, а яку вибрати - ми вам підкажемо.
 
Хто з нас не пам'ятає смачної бабусиної кашки і мамині супчики. Але ж готували їх наші рідні не на високотехнологічних електронних агрегатах, а в самих звичайних емальованих каструлях. З тих пір зовнішній вигляд цього посуду мало змінився, так само як і технологія приготування.
Плюси емальованого посуду
 
Емальоване покриття наноситься на сталеву основу шляхом заливки на заводі-виробнику. Воно охороняє їжу від зіткнення з металевою основою, від хімічних реакцій з лугом і з різними кислотами, тим самим не даючи їжі псуватись.
 
Внутрішнє емальоване покриття може бути білим, кремовим, коричневим, сірим, синім або чорним. Правильний емальований посуд не може бути занадто легким.
 
Мінуси емальованого посуду
 
Ніяких спеціальних методів догляду за собою емальований посуд не потребує. Але не бажано користуватися для його очистки металевими предметами і абразивними поверхнями. Однак до такого посуду потрібно ставитися дбайливо. Єдиний мінус емальованого посуду - те, що він може відколотися при сильному ударі об тверду поверхню. Якщо емаль постраждала, потріскалася або відкололася використовувати такий посуд все-таки не варто.
 
Термін служби емальованого посуду
 
Термін служби емальованого посуду не обмежений і в залежності від того як ви будете за ним доглядати він послужить вам десять-п'ятнадцять років. Оберігайте каструлю від падіння і вона прослужить вам вірою і правдою, допомагаючи готувати смачну і корисну їжу, таку як в дитинстві.

06-07-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА » Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «Мего - меблі на замовлення» AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Клінінгова компанія Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


.