Як обрати хорошого нотаріуса?

  У наш час просто неможливо обійтися без послуг нотаріуса. Купівля-продаж квартири, транспортних засобів або іншої нерухомості, питання щодо вступу в спадкові права, засвідчення підпису – все це лише кілька прикладів, де може стати в нагоді хороший нотаріус. Спробуємо розібратися, до кого з фахівців краще звернутися.

Перш за все, варто сказати, що нотаріуси представляють собою уповноважених державою фахівців, які здійснюють передбачені законом нотаріальні дії. Мета їх діяльності – посвідчення фактів, які мають юридичне значення. Ми ж детальніше розповімо про перелік основних нотаріальних дій, які вчиняє такий фахівець, про різницю між приватними та державними спеціалістами. Якщо ви живете у Дрогобичі або Дрогобицькому районі або там знаходиться ваша нерухомість і вам потрібен приватний нотаріус https://нотаріус-дрогобич.укр, - звертайтеся до цього фахівця.

Для чого потрібен нотаріус та з яких питань звертатися до цього фахівця?

Такий фахівець оформляє і завіряє різні документи юридичного характеру та безпосередньо приймає участь в укладанні угод. Звернувшись за послугами до нотаріуса, особа може захистити або відновити свої права. Ви можете отримати консультацію нотаріуса онлайн або при персональній зустрічі. Довідки та документи, завірені цим фахівцем, практично неможливо оскаржити у судовому порядку. Саме тому не варто зволікати, і у разі виникнення питань юридичного характеру звертатись до такого спеціаліста.

Завдання професійного нотаріуса – швидко знайти вирішення проблеми, з якою до нього завітав клієнт, після чого оформити необхідні папери відповідно до існуючих нормативних вимог. Окрім цього, він надає своїм клієнтам консультації, пояснюючи наслідки дій, які здійснюються ними. Документи, складені кваліфікованим спеціалістом, будуть швидше прийняті до виконання.

Чим приватні нотаріуси відрізняються від державних? Приватні нотаріуси несуть таку ж юридичну відповідальність, як і державні і мають такі ж повноваження. До якого фахівця звернутися – вибір за вами.

 


02-06-2020
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|


counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Послуги навантажувачем Manitou Блоки Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Купити кондиціонер у Ковелі Купити кондиціонер у Ковелі ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Монтаж систем каналізації, водопостачання Послуги спецтехніки Автономера Топінаріум  ремонт двигунів та ходової Покрівельні матеріали Ковель Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: