top


НОВИНИ
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта

Травми грудей: потрібна консультація мамолога?

    Більшості жінок хоча б раз у житті доводиться стикатися із травмуванням грудей. Давайте разом розберемося, чи потрібна у цьому випадку консультація мамолога, чи дійсно такі випадки підвищують ризик захворіти на рак та яким чином можна його знизити.
 

Травми, які потребують консультації лікаря

Найчастішою травмою є забій м’яких тканин — закрите травматичне пошкодження, яке супроводжується набряками та синцями. У більшості випадків такі ураження жінки отримують в побуті: під час занять спортом, ігор із дітьми, при невдалому падінні на тверді предмети. Нерідко також забій виникає внаслідок автомобільної аварії, коли жінка вдаряється об кермо.

За статистикою звернення за лікарською допомогою з цієї причини становлять лише 2% випадків. Причому, здебільшого це трапляється в ситуаціях, де йдеться не лише про забій м’яких тканин, але про й перелом ребер, перелом грудини, забої грудної клітини. Тобто, в таких випадках необхідно звернутися не лише до травматолога, але й до лікаря-мамолога, оскільки травма молочних залоз може ускладнюватися нагноєнням, кровотечею, больовим шоком.

Коли необхідна термінова консультація мамолога?

Зазвичай в момент удару відчувається гострий біль, а згодом в ураженому місці з'являється почервоніння та набряк. Це нормальна реакція організму, й до свого лікаря можна прийти в плановому порядку, щоб впевнитись у тому, що проблем зі здоров’ям немає. У більш серйозних випадках, внаслідок яких з’являються великі гематоми, виділення із сосків, до лікаря треба звернутися негайно, адже це може свідчити про пошкодження проток молочної залози та інші серйозні проблеми.

Діагностика наслідків та ризик раку

Більшість пошкоджень молочних залоз не є загрозливими. Небезпека виникає при неправильному їх лікуванні або при повній його відсутності. Запущені травми дійсно можуть спровокувати такі патології як:

  • рак;

  • некроз жирової клітковини;

  • доброякісні новоутворення.

Щоб цьому запобігти, не варто нехтувати відвідуванням медичного закладу. На прийомі лікар проведе візуальний огляд та пальпацію, щоб встановити ступінь ураження та призначити лікування, якщо воно необхідне.

Коли мова йде про стару травму, встановлення ступеню пошкодження проводиться так само, як і *діагностика раку*. Тобто, крім звичайного огляду лікар порадить пройти УЗД-обстеження, зробити мамографію або навіть МРТ.

Консультація мамолога або хірургічне втручання?

В момент удару судини грудей пошкоджуються, і починається крововилив, інтенсивність якого залежить від сили удару. При несильному ударі крововилив незначний, і часто навіть не утворюється видимий синець. В цьому випадку достатньо про всяк випадок відвідати онкомамолога та впевнитись у відсутності серйозних пошкоджень всередині залоз. Якщо ж кровоносна система сильно травмована, може утворитися настільки серйозна гематома, що для її усунення буде потрібно хірургічне втручання.


16-03-2020
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|ІНФОБЛОК
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


Буріння свердловин на воду

МАГАЗИН БУДМЕРКЕТ « ДЕЛЬФІН »

магазин дверної фурнітури

ДеЛайт - Ковель

ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА »Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары

ВІКОНТ.Вікна та двері

«Комісіонка»

«Мего - меблі на замовлення»AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів

Натяжні стелі

Кондиціонери, вентиляція, опалення

Грунт на вимостку

Перетяжка мебелі Ковель

Доставка зоотоварів

Моноліт»

counter
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top