«ТЦК» 

Схуднути. Список жирозжигаючих продуктів


 Щоб такого з'їсти, щоб схуднути?

  Цим питанням багато хто з нас задаються перед тим, як відкрити дверцята холодильника. Щоб кожен раз болісно не шукати на нього відповідь, ми склали для вас список жиросжигающих продуктів. Роздрукуйте його, повісьте на холодильник і їжте собі на здоров'я! До речі, від такої їжі не тільки не поправляються, але ще й зайве скидають - організм витрачає на переварювання цих продуктів більше енергії, ніж у них міститься. Їмо і худнемо - чи це не мрія? Проте вживати «жіросжігателі» потрібно з розумом і в жодному разі не сідати на монодієту. Перед всілякими експериментами над собою, будь ласка, порадьтеся з лікарем!




     Фрукти: Грейпфрут

   Корисність. Ефірні масла й органічні кислоти цього фрукта сприяю гарному травленню і очищають від шлаків. Дія грейпрфута також засновано на тому, що він знижує рівень інсуліну в крові, що в свою чергу знижує апетит.
   Як є. Це дуже ситний фрукт, яким цілком можна замінити повноцінний полуденок! Якщо щодня з'їдати один грейпфрут, то вага буде поступово йти. Їжте по половині плода перед сніданком, обідом і вечерею - ефект не змусить себе довго чекати.
   Альтернатива. Cхожім дію має ще один побратим грейпфрута - помело, а також апельсини та мандарини. Цитрусові зміцнюють імунітет і виводять токсини. Тому час від часу можна влаштовувати розвантажувальні дні «на апельсинах» - просто з'їжте за день 1,5 кг плодів, розділивши їх на 5-6 порцій.


     Ананас

   Корисність. У ньому міститься бромелайн, за допомогою якого організм легше перетравлює важку білкову їжу (м'ясо, молочні продукти, рибу і бобові). Грубі волокна ананаса, його вітаміни і мінерали буквально змушують працювати кишечник правильно, а речовини, що містяться в м'якоті, допомагають худнути. Крім того цей екзотичний фрукт гасить почуття голоду.
   Як є. Оптимальний варіант - з'їдати трохи м'якоті свіжого ананаса кілька разів на день. Врахуйте, що бромелайна найбільше в серцевині плоду, а в консерсірованном ананасае його немає взагалі. Не підходить для схуднення та пакетований ананасний сік - у ньому занадто багато цукру. Свіжовичавленим соком не варто захоплюватися - там занадто багато кислоти (ананас потрібно обережно їсти тим, у кого проблеми з підвищеною кислотністю, гастрити і виразка шлунка). До речі, з цієї ж причини після вживання ананаса потрібно спрополоскать рот, щоб не руйнувалася емаль зубів.
   Альтернатива. Замінити ананас як жиросжигателя здатна папайя. Вона багата ферментами, що допомагають розщеплювати жири, а що міститься в ній папаїн допомагає організму витягувати з їжі максимум поживних речовин. Замість ананаса також можна їсти ківі - в ньому багато ферментів, що сприяють спалюванню жиру.


     Овочі: Селера
 
  Корисність. Це незамінний продукт для тих, хто страждає ожирінням. Селера покращує обмін речовин і вважається одним з лушіх дієтичних продуктів. Він низькокалорійний і містить багато клітковини, а значить втамовує голод без зайвих наслідків для фігури. Селера та інші подібні овочі наповнюють шлунок, приносячи мінімум калорій, добре втамовують голод, у той час як в організмі йде процес спалювання жиру. Таким чином кишечник продовжує прекрасно працювати навіть під час суворої дієти, тому що йому доводиться перетравлювати багато їжі.
   Як є. Максимальний ефект дає сирої селера, тому найкраще робити з ним салати. Але можна і додавати в інші блюда. Особливо рекомендується для розвантаження овочевий суп з селерою - в Італії його називають «міннестроне». Щоб приготувати такий дієтичний суп, візьміть 2 цибулини, 2 помідори, 2 болгарських перцю, 1 / 2 невеликого качана капусти, 1 пучок селери. Овочі порізати, залити водою, щоб вона їх покрила, і відварити до готовності. Потім половину овочів подрібнити у блендері та додати назад в суп. Солити не потрібно! Каструльку такого супу розділіть на весь день і їжте тільки його без обмеження - скільки заманеться і як тільки відчуєте голод. Овочевий суп з селерою відмінно очищає організм і виводить зайві калорії.
   Альтернатива. Якщо ви не любите смак селери, то замість нього можна додати до свого меню інших «зелених помічників»: артишоки, спаржу, крес-салат, качанний салат, шпинат або навіть листя кульбаби! Вони тонізують, добре впливають на роботу кишечника, виводять шлаки і в цілому оздоровлюють організм.


      Цукіні

   Корисність. Дієтичний секрет кабачків в тому, що вони містять багато калію і мало калорій, вони регулюють водно-сольовий обмін в організмі і допомагають справлятися з набряками. Для тих, хто страждає ожирінням, це справжній рятівник. Ще один безперечний плюс кабачків - їх можуть їсти люди з проблемами шлунково-кишкового тракту.
   Як є. Дієтичним ефект мають будь кабачки, у тому числі звичні нам «росіяни» світло-зеленого кольору, а також їх смугастий італійський побратим цукіні. Найкраще є молоді кабачки з ніжними насінням і бажано свіжі або запечені.
   Альтернатива. Замінити кабачки на вашому столі можуть огірки, у яких теж багато калію. Вони майже на 100% складаються з води, вважаються сильним сечогінним засобом і зганяють набряки, разом з якими йде зайва вага. Крім того огірковий сік перешкоджає перетворенню вуглеводів в жири і виводить шлаки. Цінними властивостями володіють молоді огірочки невеликого розміру з тонкою шкіркою.


      Капуста
 
  Корисність. Багато води і клітковини, але мало цукру - ось Жиросжигающая формула капусти. Клітковиною і вітамінами вона багата, а калорій мінімум. Поїв капусти, голод втамував, а зайвого не додалося! Крім того вона чудово стимулює роботу кишечника. Причому похудетельним ефектом володіє будь-який вид капусти: білокачанна, кольорова, брюссельська, кольрабі, брокколі, червонокачанна, декоративна, савойська, китайська. Однак дієтологи радять віддавати перевагу брокколі - вона менш агресивна для шлунка, а жиросжигающий ефект виражений сильніше. А ще в порції брокколі міститься добова доза хрому - речовини, яка знижує тягу до солодкого!
   Як є. У свіжому або тушкованому вигляді. До речі, якщо капусту зварити в пароварці, то калорій у ній стане ще менше, ніж у свіжій. Сік белокочанной капусти в народній медицині - визнаний засіб для позбавлення від зайвої ваги. Його п'ють без солі, інакше лікувальний ефект зводиться до мінімуму.
   Альтернатива. Замінити капусту можуть інші овочі, багаті клітковиною і поліпшують травлення: зелений болгарський перець, редис, зелений горошок, чорна редька, буряк, морква. Організм витрачає на їх перетравлення більше енергії, ніж у них міститься. А якщо щодня їсти овочі, то вони виводять шлаки, разом з якими йде і зайва вага.


      Водорості: Морська капуста (ламінарія)

   Корисність. У стародавньому Китаї існував закон, згідно з яким кожен підданий зобов'язаний був щодня з'їдати ламінарію в якості дієтичного кошти, а на рік належало є її не менше 2 кг! Морська капуста і зараз залишається цінним жиросжигающим продуктом за рахунок поліненасичених жирних кислот, вітамінів, макро-і мікроелементів. Крім того ламінарія відмінно нормалізує роботу кишечника.
   Як є. Від морської капусти неможливо погладшати, тому вживати її можна практично без обмежень. Якщо є можливість купити сухі листи ламінарії, то приготувати її можна і вдома - так ласощі обійдеться дешевше.
   Альтернатива. Омега-3 жирні кислоти, які сприяють схудненню, крім ламінарії є ще і в морській рибі. Найвищий рівень цих цінних речовин в порівнянні з іншими видами риби міститься в скумбрії, озерної форелі, оселедця, сардині, тунці і лососеві.


      Спеції: Кориця

   Корисність. Кориця допомагає ефективніше засвоювати цукор, тим самим знижуючи його рівень в крові. А це перешкоджає утворенню нових жирових відкладень.
   Спосіб застосування. Просто додайте корицю в каву або чай - завдяки натуральному солодкого смаку нею можна замінити цукор.
   Альтернатива. Корицю можна замінити іншими жиросжигающим спеціями, серед яких можна виділити цикорій (замініть їм кава), імбир (свіжий і мелений), кайенский перець. Дія спецій засноване на тому, що вони покращують метаболізм в організмі. Щедро присмачують ними їжу і будете непомітно худнути. Недарма ж у країнах, де люблять пряну кухню, рідко зустрінеш товстунів - багато в чому завдяки спецій!


      Висівки

   Корисність. Незамінні за рахунок клітковини і унікального набору вітамінов.Отрубі повільно перетравлюються і на тривалий час втамовують голод, допомагають знижувати рівень холестерину і цукру в крові. Крім того вони змушують кишечник посилено працювати, за рахунок чого всмоктування поживних речовин зменшується, а значить і калорійність їжі!
   Спосіб застосування. Висівки можна додавати в різні домашні страви (або купувати хліб з висівками) або є в чистому вигляді - розпареними (по 1 ч.л. 3 рази на день). У добу рекомендується з'їдати не більше 30 грам висівок. Проте людям із захворюваннями шлунка висівки найчастіше зовсім протипоказані, тому що їм потрібно механічно щадна їжа.
   Альтернатива. Якщо вам протипоказані висівки, спробуйте замість них мюслі або пророщене зерно. Цільнозернові продукти вгамовують голод і дають заряд енергії на тривалий час. Мюслі гарні в якості повноцінного сніданку. Паростки пшениці можноо використовувати як добавку до основної їжі. Їх ще називають "кращими сміттярами" - вони очищають організм від всього зайвого, в тому числі від зайвих кілограмів, по при цьому на смак є справжніми ласощами! Щоб проростити зерно, замочіть 4 ст.л. насіння в холодній воді некип'яченої на 12 годин, а потім гарненько промийте. Поставте посудину з зернами в світле тепле місце (не на сонці) і накрийте вологою марлею - приблизно через добу здадуться білі паростки. Коли вони підростуть до 2-3 мм (не більше), їх потрібно промити. Пророщену пшеницю подрібнюють на блендері і їдять по 1 ст. ложці 3-4 рази на день (можна запивати чаєм, молоком або водою).


   Застерігаємо любителів швидкого і легкого схуднення від надмірного захоплення якимось одним продуктом харчування, навіть якщо це відмінний «жиросжигатель». Є одні ананаси і сподіватися схуднути без шкоди для свого здоров'я - легковажна стратегія, яка загрожує проблемами зі здоров'ям. А ось помірне додавання в свій раціон корисних продуктів харчування в більшості випадків буде мати хороший ефект. Так ви поліпшите своє травлення, збагатите організм вітамінами, піднімете життєвий тонус і, цілком можливо, схуднете! Різноманітне, збалансоване харчування - ось ваш помічник на шляху до стрункої фігури. І звичайно, не завадить консультація професійного дієтолога або вашого терапевта, так як при різних захворюваннях певні продукти протипоказані.


 


13-01-2012
Повернутися назад



Архів: 1992-2010| 2010-2012| 2013| 2014| 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 20| 21| 22| 23|
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Хімчистка Пам'ятники Ковель Автономера Штори «Ламіновані підлоги», «Тепла підлога» Корм та інші товари для тварин Bitrud - Робота за кордоном вікна двері Гаражні ворота у Ковелі Гаражні ворота Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Оренда спецтехніки  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду ЗООмагазин ВІКОНДА Склопласт «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Натяжні потолки. Ковель Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Грунт на вимостку Віндор «БудХауз - будматеріали» Служба за контрактом
counter