Страйкбол – гра із військовим духом

  Активний відпочинок несе в собі масу адреналіну, гострих відчуттів та позитивні емоції. Це дозволяє відволіктись від звичайних повсякденних справ та роботи. Хтось бореться з буденністю, шукає для себе чогось нового, а іншим просто потрібна динаміка та зміна декорацій у житті. Страйкбол – різновид активного відпочинку, яким захоплюються у багатьох країнах світу: у Болгарії, Австрії, Бразилії, Україні, Великобританії, Канаді і ін. Цікава гра для чоловічого дозвілля, якою нині цікавляться і жінки. Так, всі на рівних приймають участь в іграшковій війні. Започаткували її в Японії ще після Другої світової війни, коли в країні було заборонено збирати військові осередки або флот. На самих початках страйкбол мав стратегічне значення. Гра дозволяла проводити військову підготовку під прикриттям у вигляді гри.

Що треба підготувати для гри у страйкбол

В першу чергу потрібен гарний настрій, готовність активно рухатись та стратегічно думати. Військово-спортивна гра вимагає концентрації уваги, щоб перемогти суперників. Екіпірування учасників складається з наступного:

  • зброя (страйкбольні репліки);
  • камуфляжна форма;
  • зручне взуття.

«А чи потрібна фізична підготовка?» – таке питання часто можна почути від бажаючих приєднатись до страйкболу. Грати можуть бути абсолютно всі, але треба пам'ятати, що військово-спортивні умови не всім до снаги. Бігати, стрибати, перелазити через снігові замети, вміло зоватись у лісі та маскуватись у полі – потрібно мати достатньо витривалості, щоб не підвести свою команду.

Рекомендації та правила

   Про положення можна почитати детальніше тут щодо страйкболу, але для всіх правила однакові. Переважно до гри приймаються тільки повнолітні. Це пов'язано з використанням зброї, хоча вона і у вигляді репліки з пластиковими кульками. Травмування можливі, тому потрібно в екіпіруванні мати захист для обличчя та очей. Рекомендується використовувати спеціальні маски. Без неї грати у страйкбол не дозволяється. Всі учасники команди повинні мати однакову форму, щоб відрізнятись від супротивників. Пам'ятайте головне правило для кожного гравця – чесність. І, звичайно, не можна стріляти в притул у супротивника. Зверніть увагу на вибір взуття. Досвідчені гравці радять берци або шкіряні черевики трекінгового плану.

Після ознайомлення з правилами починається захоплююча пригода. Динаміка та відчуття настільки неймовірні, що за ними люди повертаються знов і знов. Це інша реальність. Грати можна в будь-яку пору року. Чим складніші умови, тим цікавіше. У страйкбол можна грати від однієї години до декількох діб. Якщо ви ще не грали, приготуйтесь до неймовірного азарту та лавини адреналінових емоцій.

17-01-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 News of Ukraine Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Житловий комплекс автоматичні системи поливу Домашній майстер Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Адвокат Купити кондиціонер у Ковелі Купити кондиціонер у Ковелі ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Монтаж систем каналізації, водопостачання Послуги спецтехніки

.