Як зекономити на роумінгу.

  Залишатись на зв'язку в закордонних поїздках не важко завдяки послугам роумінгу. Але ціни на дзвінки за кордон чималі, тож потрібно знайти вигідний пакет. Розповімо, на що звертати увагу при замовленні послуг та який він, найдешевший роумінг. Вигідні тарифи пропонує оператор «Київстар», є цікаві пакети у інших компаній. Як обирати та що робити заради економії – далі.

Як працює послуга роумінгу

  Роумінг – забезпечення послугами користувача за межами внутрішньої української мережі. Мобільний оператор домовляється з партнерами іноземних країн, сигнал передається через основні станції.

  Оператор, надаючи абоненту зв'язок у роумінгу, окремо сплачує за ресурси партнерської фирмі, тому робити дзвінки за кордон та із-за кордону набагато дорожче, ніж у межах країни. Якщо правильно підключити роумінг, можна буде вільно користуватися послугами зв'язку, як вдома – а саме телефонувати, надсилати повідомлення, писати у соціальних мережах.

Обирайте тариф

  Мобільні оператори пропонують спеціальні умови. Ви, користуючись ними, отримаєте зв'язок за кордоном максимально вигідно. Звісно, спілкуватись з іноземними державами буде дорожче, але реально знайти непоганий тариф, що дозволить заощадити кошти. Головне заздалегідь порівняти різні умови та зробити підключення послуги (або переконатись, що вона активується автоматично при перетині кордону).

Безпека інформації

  Особисті дані надавати третім особам небезпечно. Користуватися громадськими відкритими мережами для входу в інтернет-банкінг за цією причиною не варто. До вільних точок Wi-Fi підключайтесь через VPN.

Як заощадити кошти за користування інтернетом

  Інтернет в смартфоні став настільки зручним, що важко уявити, як може бути інакше. Роумінг дозволить користуватися мережею за кордоном, але коштує послуга чимало – не дешевше за звичайні дзвінки. Аби заощадити на користуванні інтернетом, використувуйте такі хитрощі:

  1. Деактивуйте опцію передачі даних – і додатки не будуть використовувати трафік до зворотньої їх активізації.
  2. Активуйте стільниковий трафік для потрібних додатків – програми можуть використовувати немало коштів, тож залиште тільки конче необхідні у поїздці. За кордоном вистачить навігаторів, соцмереж, пошти, месенджерів.
  3. Умикайте роумінгові тарифи – попередньо порівняйте умови різних операторів, щоб обрати вигідний варіант. Буває, що одна компанія пропонує низькі ціни для однієї країни, друга для іншої – це теж треба брати до уваги.
  4. Вимкніть усі оновлення – вони виконуються автоматично та використовують трафік. Повернете оновлення, коли скінчиться поїздка.

  Шукайте безкоштовний Wi-fi – це непогана альтернатива мобільному інтернету. Мінус у послуги один – скористатися нею можна лише в місцях загального користування (вокзали, готелі, ресторани, тощо).

Чи купувати сімку місцевого оператора

Тільки якщо плануєте багато телефонувати по країні поїздки. В інших випадках вистачить роумінгу. Не забувайте про можливості здійснення дзвінків через месенджери.
 


27-11-2019
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|


counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Заточка Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Купити кондиціонер у Ковелі Купити кондиціонер у Ковелі ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Монтаж систем каналізації, водопостачання Послуги спецтехніки Автономера Топінаріум

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


.