top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта


Колискові
Галерея

Як швидко схуднути

  
  Як швидко схуднути? Це питання задають тисячі жінок по всьому світу в цю хвилину. Здоровий раціон , фізичні навантаження - ми знаємо правила, але з їх використанням ми все одно розходимося. Дуже часто нам просто здається, що вправи, які так сильно стомлюють нас, не діють. Це змушує нас знову відмовитися і від стрункого силуету. Нам потрібно терпіння та дотримання конкретних правил.
 
Як швидко схуднути – дієта
 
  Плоский живіт , стрункі стегна , талія оси - ви можете досягти цього всього, але для цього потрібно здорове харчування. Тричі на день пийте теплий або холодний зелений чай, адже він прискорює обмін речовин. Робіть щонайменше 5 прийомів їжі на день, але пам’ятайте, що вони не повинні бути занадто щедрими. Забезпечте своє тіло лише цінними стравами. Овочі - ваш найкращий союзник.
 
  Щоденне меню повинно задовольняти потреби людини в енергії. Закладення дієти слід починати з визначення ваги окремих інгредієнтів у раціоні. Слід також звернути увагу на вітаміни, наприклад detosil opinie або інші, котрі вам пасують.
 
  Білок - його кількість з харчових джерел згідно стандартів ISO в середньому становить 0,8-1 г на кілограм маси тіла. Біодоступними джерелами білка стосовно Піраміди здорового харчування є м'ясо та молочні продукти, включаючи жовтий сир, наприклад, Гауда з вмістом білка приблизно 25 г на 100 г продукту.
 
Жири - повинні становити 25-30% добових калорій. При середньому попиті в 2000 ккал це близько 60 г жиру з раціону. Варто зазначити, що в раціон слід включати насичені жири (продукти тваринного походження - м’ясо, сир) та ненасичені (рослинні олії, оливкова олія, риба).
 
  Вуглеводи - залежно від способу життя та фізичних навантажень частка вуглеводів у раціоні, як первинному джерелі енергії, повинна становити від 50 до 70%. Більше про дієти читай у статті про bioxyn.
 
Що їсти, щоб швидко схуднути?
 
  Доведено, що гострі спеції прискорюють обмін речовин. Тож якщо ви хочете швидко схуднути, посипте трохи чилі, приправляйте яєчню, приготуйте гострий соус. Напевно, кофеїн також змушує вас швидше позбутися від калорій. Можливо, варто звернути на це увагу. 
 
Вправи для схуднення
 
  Як швидко схуднути без таблеток? Вам потрібно прискорити спалювання жиру. Вправи для плоского живота і будь-яка інша форма руху допоможуть. Виберіть те, що вам найбільше подобається. Це може бути плавання, біг, їзда на велосипеді або навіть прогулянка. Важливо рухатися. Поступово збільшуйте дозу фізичних навантажень.
 

-

05-08-2019
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top