top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта


Колискові
Галерея

Топ 5 фотографів по переглядам за липень 2019 року


Топ 1 Андрей Паршин 

 
 
  Андрій Паршин проживає в місті Донецьк, а також знімає в містах по-близу. В профілі Андрія ви знайдете такі категорії як: love story, зйомка свят, весільна фотосесія, сімейна фотосесія, а також зйомка на TFP / TFCD умовах. Середня ціна фотографа складає 2 050 гривень, а професійних досвідів понад 5 років. Андрій є дуже відкритим, приязним та готовим до співпраці. Щоб замовити послуги Андрія та ознайомитись з його роботами переходить на його профіль.
 
Топ 2 Яна Олійник


  Яна Олійник проживає в місті Івано-Франківськ та фотографує в містах таких як  Київ, Львів та Чернівці. В профілі фотографині ви знайдете такі категорії як love story, зйомка свят, весільна фотосесія, портретна та сімейна. Також фотографиня займається випускними та шкільними альбомами і має подарункові сертифікати. Середня ціна на послуги фотографині складає 9 500 гривень та професійний досвід понад 6 років. Фотографиня вважає, що фотограф вміє фотографувати все. Вона відкрита та завзята, а також дуже професійна.
 
Щоб прочитати більше цікавого про фотографиню читайте інтерв’ю разом з нею вже 5 серпня:  Лікар та фотограф чи існує співжиття цих двох професій
 

Топ 3
Альберт Лесной
 

  Альберт Лісовий проживає та фотографує в місті Харків. В профілі автора ви зможете побачити напрямки в яких він фотографує і це портретна фотографія, art фотографія, студійна фотосесія, фото в стилі НЮ, а також зйомка на TFP / TFCD умовах. Також фотограф займається навчанням у фотографії. Середня ціна на його послуги складає 550 гривень. Альберт розпочав своє кар’єру фотографом відносно нещодавно, проте вже сьогодні ви можете познайомитись з багатьма його роботами в які неодмінно закохаєтесь. 
 
 

 Тетяна Тарасенко проживає в місті Київ та працює в містах поблизу таких як Канів та Ковель. Категорій які ви можете побачити у профілі фотографині це фотосесія, фотосесія вагітних, портрет, фотокнига й основний напрямок це підводна фотосесія. Також Тетяна має подарункові сертифікати. Професійний досвід Тетяни складає понад 2 роки, а середня ціна на її фотосесію 5 250 гривень. Тетяна обрала для себе унікальний вид фотосесій, вона дуже любить воду і все, що пов’язано з нею. 
 
  Для того, щоб дізнатись більше цікавого про фотографиню заходьте та читайте інтерв’ю разом з нею 18 серпня:  Підводна зйомка як спосіб самореалізації
 

Топ 5 Alexander Grinn
 

  Олександр Ґрінн проживає та фотографує в місті Одеса. Фотограф обрав одну з найунікальніших категорій — це фотосесії в стилі НЮ. Середня ціна на фотосесії складає 22 000 гривень. Професійний досвід фотографа нараховує понад 7 років. Щоб ознайомитись з роботами Олександра та замовити собі індивідуальну фотосесію заходьте в профіль автора.

Джерело:  phototo.com.ua
 

-

20-07-2019
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top