top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

Які продукти не варто поєднувати

Які продукти не варто поєднувати   Непоєднувані інгредієнти в стравах і напоях можуть провокувати нетравлення і пов’язані з ним симптоми дискомфорту і втоми, – причому це в найлегшому випадку. Експерти в області дієтології розповіли про те, які варіанти непоєднувальних продуктів часто зустрічаються в раціоні людей.
 
1 варіант непоєднуваних продуктів: кава з молоком. Кава і молоко окремо корисні для здоров’я, але разом ці продукти поєднуються дуже погано. Дубильні речовини, таніни, що містяться в каві, мають в’яжучу дію і не дають засвоїтися білку, який міститься в молоці. Поєднання кавових танінів і молочного білка казеїну утворює субстанцію, яка погано засвоюється і тому надовго залишається в шлунку. У довгостроковій перспективі це може серйозно підірвати здоров’я і навіть здатне спровокувати рак шлунка.
 
2 варіант непоєднуваних продуктів: мед з гарячим чаєм. Мед не виносить з’єднання з гарячим. У разі нагрівання меду до 60 градусів в ньому синтезуються речовини, які здатні впливати на організм як справжні токсини, що накопичуються в ньому і руйнують цілісність клітин і створюють додаткове навантаження на печінку. Лікарі радять вживати мед вприкуску з теплими рідинами – водою, чаєм або молоком.
 
3 варіант непоєднуваних продуктів: картопля і помідори. Ще один зразок того, як корисні окремо продукти дають негативний комплексний ефект. Картопля містить у собі крохмаль, який у поєднанні з кислотою помідорів сприяє виникненню тяжкості в шлунку (вірна ознака уповільнення процесів травлення) і сонливості.
 
4 варіант непоєднуваних продуктів: риба і яйце. Їх одночасна присутність в одній страві дає “ударну” дозу білка – для травлення це занадто значне навантаження. Експерти відзначають, що на цьому тлі перенасиченості білком можуть виникати серцево-судинні захворювання. Одне з білкових джерел за їх словами краще замінити овочами.
 
5 варіант непоєднуваних продуктів: морквяно-апельсиновий фреш. Вітаміни – це добре, але перенасиченість ними може спровокувати вкрай неприємні проблеми зі здоров’ям. Морква і апельсини містять багато вітаміну А, який у великій кількості може негативно впливати на печінку, викликати печію, сприяти порушенню функції нирок.
 
Джерело: ukrhealth 

-
-

18-03-2019
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top