top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

Правила вибору відеорегістратора: що потрібно знати новачкам


  1. Найчастіша помилка, яку роблять усі покупці, що вперше вибирають відеорегістратор, це тверде переконнання в тому, що функція Full HD апріорі гарантує найкращу якість зйомки.
  2. Перш ніж купити відеореєстратор, треба зрозуміти, які характеристики пристрою дійсно вирішать вашу конкретну проблему.
Характеристики

Матриця відеорегістратора

Для моделей з параметром Full HD матриці на 2,1 мегапікселей буде достатньо.
 
m8381.jpg
 
Процесор

Основна вимога, яку ставлять користувачі перед пристроєм – швидка реакція апарату на натискання кнопок панелі управління. Від швидкості реакції залежить як якість основної зйомки, так і функціональні особливості пристрою. Слабкий процесор буде «гальмувати» зображення з втратою до декількох секунд між файлами, а на трасах з активним рухом кожна секунда може вирішити багато. Ліпше всього орієнтуватися на параметр частоти – для загального користування достатньо 526 МГц. Обирайте моделі з поліпшеною якістю зображення в умовах зйомки при наявності поганого або недостатнього освітлення.
 
Оптика
 
Найбільш популярним варіантом вважається оптика з пластику, яка загалом характеризує модельний ряд найдешевших моделей. Виробники більшості прогресивних відеореєстраторів використовують системи лінз зі скла, які дозволяють значно покращити якість зйомки при поганому освітленні.
 
Кут огляду
 
Тільки моделі з якісними параметрами кута огляду гарантують повний запис усіх подій, які сталися під час дорожнього руху. Кут огляду – це площа потрапляння подій у кадр. У боротьбі з шахраями та злочинцями саме кут огляду регістратора може стати вирішальним у суді. Краще обирати моделі з розширеним діагональнім кутом огляду.
 
Файловий носій
 
Стандартні економ-варіанти моделей відеорегістраторів використовують карти SD або microSD класом від четвертого до десятого. Більш професійні якісні моделі вимагають використання жорсткого диску.
Як обрати відеорегістратор по методу кріплення

  У спіробітників ДАЇ є чіткі вимоги щодо кріплення камери спостереження: вона повинна стаціонарно фіксуватися в потрібному місці, щоб якість зйомки не погіршувалася під час руху. Обов’язково врахуйте той факт, що пристрій іноді доведеться повертати на 360° для фіксації подій у салоні автомобіля. Найчастіше, фірмами-виробниками відеорегістраторів використовується два типи кріплень:
  1. Присоска-вакуум, яка зимою часто втрачає свої властивості.
  2. Скотч з двома клейкими боками.
Дисплей
 
Наявність монітору допомагає здійснювати контроль над якістю зображення та налаштовувати пристрій згідно з власними потребами. У разі виникнення аварії запис можна відразу надати співробітникам дорожньо-патрульної служби. Деякі моделі відеорегістраторів можна сконнектити зі смартфоном власника.
 
GPS-система
 
Модуль допомагає орієнтуватися у міському прострорі, можна прокласти більш швидкий та зручний маршрут. Особливо корисний буде мандрівникам, які опинилися в незнайомому місті. При цьому пристрій записує параметри швидкості вашого авто, є можливість переглянути відео з точними показниками прискорення чи уповільнення маршруту. Хороший доказ правоти у разі виникнення суперечок.

 
 

-
-

07-03-2019
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top