top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

Як добратися до Польщі з України

  Польща нині вважається справжньою Меккою для українців. Туди їдуть за кращим життям: освітою та оплатою праці європейського рівня. Той, хто замислюється перебратися в сусідню країну, повинен відповідально поставитися до вибору перевізника. Від цього залежить комфорт поїздки та задоволення від подорожі.
 

 
На що орієнтуватися,
вибираючи перевізника та автобус

  Хоч автобуси до Польщі відправляються з будь-якого міста країни, найчастіше замовляють квиток на автобус, що відправляється з Західної України. Так можна зекономити і зменшити кількість пересадок.
Автобуси Польща-Україна в наш час запускають безліч компаній, але не кожна з них може гарантувати безпечну поїздку. Обираючи перевізника, слід враховувати наступні моменти:
  1. наявність відкидних сидінь (дають змогу перетворити сидяче місце на спальне);
  2. можливість регулювання температури повітря за допомогою кондиціонера;
  3. доступ до інтернету, який забезпечить приємне проведення часу під час багатогодинної подорожі.
  Сайт компанії "ТрансТемпо (TransTempo) – фірми-перевізника" пропонує ознайомитись з доступними маршрутами, розкладом, вартістю квитків. Ціни приємно вразять. Ресурс дозволяє порівняти пропозиції різних компаній, і обрати серед них оптимальну. Великою популярністю у туристів користуються автобуси напрямку Люблін-Львів. Почитати про них детальніше можна за посиланням https://transtempo.ua/route/lublin-lviv.
Якщо вам потрібно покинути столиці Польщі, тоді слід скористатися рейсом https://transtempo.ua/route/krakow-lviv.
 
 Нюанси бронювання онлайн

  Бронювання через інтернет завойовує все більше прихильників. Це чудова можливість обрати абсолютно будь-яке місце в салоні автобуса, не виходячи з будинку. Не потрібно вистоювати довгу чергу на автовокзалі. На сайті компаній перевізників нерідко виставляють інформацію про актуальні знижки. Як правило, вони дістаються пенсіонерам, дітям до п’яти років, інвалідам, студентам.
 
   Плюс бронювання через мережу і в зручних способах оплати. Електронний платіж економить час. Якщо придбати квиток заздалегідь, його вартість може бути майже вдвічі нижчою. На сайті можна продивитися тривалість поїздки, відстань, дізнатися точну вартість. Як правило, ціна квитка залежить від курсу гривні до євро.

 
 

-
-

18-02-2019
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top