top


НОВИНИ
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта

Що відбувається з плодом в останній триместр вагітності

 Коли наближається час пологів, вагітну жінку хвилює безліч питань - як виглядає зараз її дитя? Чи добре йому в животику? Що відчуває плід і на що вже здатний? Короткий огляд розвитку плода на третьому триместрі підготували фахівці “Клубу Турботливих Матусь” на сайті Nestlebaby.com.ua/ua.
 
Що відбувається з плодом
 

Від 28 до 40 тижня вагітність вступає в складний для жінки, але цікавий період. Тіло плода вже досить велике і важке - близько 2 кг та 30 см на зріст. Зараз формується смоктальний рефлекс, і більшість часу малюк в животі тренується смоктати на власних пальчиках. Він вже на такий активний, бо має менше простору, але штовхається ногами дуже болісно.
 
У плода формуються повіки, волосся на тілі (пушок), ростуть нігті й з’являється зачіска. В цей час він починає реагувати на звуки та світло, йому може бути страшно або затишно, з’являються перші сновидіння (!) і встановлюються фази сну. Також вагітна може відчувати гикавку, що є нормальним для дитини в утробі.
 
На останньому місяці плід займає позицію відносно родових шляхів, через які з’явиться на цей світ. Найчастіше це головне передлежання, але можуть бути варіанти, що вплинуть на розродження (природний чи кесарів розтин). В будь-якому разі, це остаточне положення настає водночас із опущенням живота, коли задишка та печія перестають бути проблемою для матері.
 
Як виглядає плід на третьому триместрі
 

На третьому триместрі кожен тиждень тіло плода дозріває до повноцінного функціонування й набуває звичного для немовлят вигляду. Наприклад, 35 тиждень вагітності означає, що плід вже доношений і готовий до життя у разі необхідності, але за останні тижні, що відведені до ймовірної дати пологів, тіло плода інтенсивно набуватиме ваги, особливо у вигляді клітковини під шкірою. Саме тому повністю доношені діти виглядають такими пухкенькими, а передчасно народжені - трохи худорлявими.
 
Третій триместр - час для спокійного очікування на благополучні пологи. Тож хай все пройде легко!

26-11-2018
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|ІНФОБЛОК
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


Буріння свердловин на воду

МАГАЗИН БУДМЕРКЕТ « ДЕЛЬФІН »

магазин дверної фурнітури

ДеЛайт - Ковель

ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА »Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары

ВІКОНТ.Вікна та двері

«Комісіонка»

«Мего - меблі на замовлення»AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів

Натяжні стелі

Кондиціонери, вентиляція, опалення

Грунт на вимостку

Перетяжка мебелі Ковель

Доставка зоотоварів

Моноліт»

counter
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top