top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта

Створили нові робочі місця – отримали компенсацію

  В усі часи роботодавець був і залишається незмінним клієнтом служби зайнятості покликаний створювати нові робочі місця та зберігати існуючі в непростих реаліях сьогодення. Чимало  суб’єктів господарювання  Ковельщини вже оцінили переваги у співпраці з службою зайнятості і  стали постійними клієнтами та соціальними партнерами служби. Тому фахівці Ковельського міськрайонного центру зайнятості особливу увагу приділяють налагодженню партнерських стосунків  з новоствореними роботодавцями  і наданні дієвої допомоги в укомплектуванні вільних та новостворених робочих місць. 
 Одним з напрямків стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць Законом України «Про зайнятість населення» передбачена щомісячна компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування при працевлаштуванні з числа зареєстрованих безробітних на нові робочі місця строком не менше ніж на два роки за направленням служби зайнятості. 
         Постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2013р. № 347 затверджено Порядок, згідно якому Ковельський міськрайонний  центр зайнятості веде активну політику у напрямку співпраці з роботодавцями  міста та району стосовно надання компенсацій єдиного внеску на створення нових робочих місць. Це вже дало можливість у 2018 році 46 безробітним отримати роботу, а 34 роботодавцям зекономити витрати на сплату єдиного  внеску у сумі 363 тис. грн.
          Загалом ця послуга корисна не лише роботодавцям, а й шукачам роботи, оскільки стимулює керівників підприємств та приватних підприємців не просто створювати нові робочі місця, а й офіційно оформлювати працівників у штат, виплачуючи їм легальну заробітну плату, забезпечувати соціальні гарантії.
           Звертаємо вашу увагу, що при прийнятті на роботу терміном не менше, ніж на 2 роки, на новостворені робочі місця безробітних громадян з числа соціально-уразливих громадян  або  нові робочі місця створені в пріоритетних галузях згідно Порядку, щомісяця вам будуть компенсовувати фактичні витрати у розмірі єдиного внеску за кожну прийняту особу впродовж 1 року. 
             Для цього необхідно надати центру зайнятості інформацію про наявність вакансій (потребу в кадрах) ф. № 3-ПН, здійснити підбір особи, які будуть направлені центром зайнятості, і подати заявку для відшкодування єдиного внеску.
           У разі звільнення працівника, за якого виплачувалася компенсація, з ініціативи роботодавця або за згодою сторін (зверніть увагу — йдеться саме про згоду сторін, а не за власним бажанням працівника) до закінчення 2-річного строку сума виплачених коштів повертається в повному обсязі до бюджету фонду або на його робоче місце за направленням центру зайнятості працевлаштовується інший зареєстрований безробітний.
   Надання фінансової підтримки є  вагомим стимулом на створення нових робочих місць та кроком вперед у зміцненні взаємовідносин служби зайнятості з роботодавцями. Співпраця з роботодавцями в даному напрямку триває
 
  
 Валентина Семенюк, начальник відділу взаємодії
 з роботодавцями Ковельського міськрайонного центру зайнятості

-
-

14-09-2018
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top