top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

Фотосесія на яхті

 Уявіть собі картину - прекрасний літній вечір, на горизонті красивий захід, по воді на піднятих білосніжних вітрилах йде яхта, а ви стоїте на яхті, насолоджуєтеся свіжістю води і вітру ...Шикарно, чи не так? Ідеальний літній вечір!


 
  А що найдивніше, зараз це може дозволити собі практично кожен!
 
  Раніше відпочинок на яхті вважався прерогативою виключно багатих людей. Але часи йдуть, ринок змінюється. Нині, завдяки оренді яхт, можливо дозволити собі такий відпочинок, не розорившись при цьому. У Києві є досить компаній, які пропонують такі прогулянки по воді. На різний бюджет і з огляду на різні потреби.
 
  Є ще один плюсик в такому відпочинку на яхті в Києві - ви по-іншому подивитеся на це місто. З води Київ виглядає інакше. Старий Поділ, зелені пагорби правого берега, рівнини лівого берега. А можна піти трохи далі від шумного мегаполісу і усамітнитися. Опустити вітрила і спокійно дрейфувати. Або, навпаки, стрибати з яхти, плавати і насолоджуватися влітку!
 
  А якщо ви ще й пройде фотосесія на яхті в Київі, ці спогади залишаться з вами на все життя! Погодьтеся, приємно буде показати друзям знімки, де ви на палубі білосніжної яхти ніжитеся в променях сонця або насолоджуєтеся романтичним ввечері зі своєю другою половинкою!
 
  На перший погляд може здатися, що нічого там знімати на цій яхті. Але можу запевнити, навіть на невеликому судні можна влаштувати відмінну фотосесію. Це може бути індивідуальна фотосесія на яхті, дівич-вечір, святкування Дня народження, love-story або романтичний вечір.
 
  Щоб знімки були цікавими, подбайте про зовнішній вигляд.

 

  Біле плаття, білі штани з однотонним або смугастим топом, однотонні шорти або штани з футболкою-поло для чоловіка - все це буде гармонійно виглядати на палубі. І, загалом, світла однотонна літній одяг добре виглядає і створює приємну загальну картину.
 
  Доречні будуть і аксесуари - окуляри, капелюхи, парео. Тільки стежте, щоб їх не віднесло вітром!
 
  Вибір одягу для фотосесії на яхті, звичайно, залежить від ідеї. Можливо, ви захочете зйомку в стилі гавайської вечірки - тоді яскраві вбрання, намиста з квітів і коктейлі в самий раз!
 
  А якщо ви замислюєтеся, чим здивувати свою дівчину або що подарувати їй на день народження, влаштуйте для неї романтичний вечір з шампанським на яхті в променях призахідного сонця! З фотосесією, природно! Вона ж повинна потім усім подругам показати, який у неї приголомшливий чоловік і як їй пощастило!
 
 

-
-

04-08-2018
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top