top


НОВИНИ
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта

Cервіс доставки покупок з іноземних інтернет-магазинів

 Клієнти Nova Poshta Shopping найчастіше роблять покупки на eBay, Amazon і 6pm.

  За даними GfK, 7 млн ​​українців регулярно купують онлайн. Основна частка покупок припадає на локальні торгові майданчики в інтернеті, але кількість замовлень у зарубіжних онлайн-гігантах поступово зростає. «Ми запустили Nova Poshta Shopping – сервіс доставки покупок з іноземних інтернет-магазинів – у листопаді 2016 року і продовжуємо постійно покращувати цей сервіс. Клієнтам він подобається – кількість замовлень у першому півріччі 2018-го зросла у 2,5 рази, порівняно з аналогічним періодом минулого року», - коментує директор департаменту маркетингу «Нова Пошта» Ірина Холод.

 
  Більшість клієнтів робить покупки на eBay,

  Amazon, 6pm, Carter's, Victoria's Secret, Gap, Walmart, Sephora, Michael Kors і H & M. Купують здебільшого електроніку, одяг і дитячі товари.

  Щоб скористатися сервісом Nova Poshta Shopping, необхідно зареєструватися на сайті npshopping.com, отримати адресу складу і унікальний номер-ідентифікатор, замовити товари в інтернет-магазинах США, Італії, Великобританії чи Польщі, вказавши отриману адресу, і отримати трекінг-номер свого замовлення. Далі потрібно зареєструвати його на сайті npshopping.com і вибрати доставку в Україну – у відділення або на адресу. Після митного оформлення клієнту залишається тільки отримати посилку.
 
  Наразі покупці можуть скористатись акцією – один кілограм у подарунок, якщо оплата проходить з картки Visa.
 
  Нагадаємо, у першому півріччі 2018 року кількість доставок по Україні зросла на 21%, порівняно з першим півріччям 2017 року. Такий приріст пояснюється розвитком ринку електронної комерції - українці дедалі активніше здійснюють онлайн-покупки не тільки в інтернет-магазинах, а й через соціальні мережі: Facebook та Instagram. Пік відправлень у першій половині 2018 року припав на березень, а найменшу кількість доставок було здійснено в січні. На сьогодні більшість відправок здійснюється з Києва до великих міст: Одесу, Дніпро, Харків та Львів. З розвитком функціоналу мобільного додатку «Нова Пошта» (версія для Android і для iOS) дедалі більше послуг можна оплатити онлайн і скоротити час на відвідуванні відділень. Більше інформації про можливості застосування тут.

02-08-2018
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|ІНФОБЛОК
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


Натяжні потолки. Ковель

Буріння свердловин на воду

МАГАЗИН БУДМЕРКЕТ « ДЕЛЬФІН »

магазин дверної фурнітури

ДеЛайт - Ковель

ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА »Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары

ВІКОНТ.Вікна та двері

«Комісіонка»

«Мего - меблі на замовлення»AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів

Натяжні стелі

Кондиціонери, вентиляція, опалення

Грунт на вимостку

Перетяжка мебелі Ковель

Доставка зоотоварів

counter
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top