top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта

Як визначити наявність пальмової олії в продуктах

   Пальмова олія є найбільш затребуваною харчовою олією в світі. Її популярність можна пояснити досить легко: олійні пальми надзвичайно продуктивні, а олія, яку отримують з їх плодів, дешева і технологічна.
 
Проблема полягає в температурі плавлення пальмової олії: вона становить 40°С, а це означає, що ця речовина здатна дуже сильно зашлаковувати організм людини, провокуючи підвищення ваги і ризик виникнення онкології. 
 
Крім того, пальмова олія дуже дешева, непорядні виробники завзято додають дану рослинну олію в усі молочні продукти: молоко, кисломолочний сир, морозиво, твердий сир, вершки, вершкове масло, сирки, йогурти та ін.
 
Як же дізнатися, чи містять придбані вами продукти пальмову олію?
 
Ще в магазині почніть вивчати етикетку продукту. Деякі виробники не пишуть в складі формулювання «пальмова олія», а вказують «рослинні жири». Якщо ви побачили, що на морозиві або сметані зазначено, що до складу входять «рослинні жири», знайте: мова йде про пальмову олію.
 
Вершкове масло
 
Нагрійте вершкове масло до температури 37-38°С, якщо воно повністю розтане, значить, продукт натуральний. Якщо ж у вершковій масі залишаться шматочки, це означає, що в продукт додано рослинну сировину. А ще масло з додаванням пальмової олії не буде кришитися, якщо його намазувати, діставши відразу з холодильника, воно буде пластичним. Натуральне масло при охолодженні до 2°С буде кришитися.
 
Морозиво
 
Залиште морозиво при кімнатній температурі: справжнє буде розм’якшуватися поступово, зберігаючи форму, а «рослинне» довго не танутиме, а потім перетвориться на прозору рідину. Або візьміть невеликий шматочок морозива і розітріть його на долоні, якщо залишиться тонка плівка, значить, в продукт була додана рослинна олія.
 
Сир
 
Для цього потрібно залишити сир на тривалий час при кімнатній температурі, тобто навмисно його зіпсувати. При псуванні натуральний сир засихає, сир з домішками пальмової олії при псуванні розтріскується.
 
Молоко
 
Молоко з пальмовою олією довше зберігається при кімнатній температурі, при його псуванні зовнішній вигляд абсолютно не змінюється.
 
Сметана
 
Натуральна сметана при зберіганні в холодильнику поступово загусає. Сметана на пальмовій олії в холодильнику не густіє.
 
Згущене молоко
 
Згущене молоко з пальмовою олією завжди трохи гірчить.
 
Будьте уважні при купівлі молочних продуктів і обов’язково вивчайте етикетку.
 
 
Джерело: korusna.info

-
-

05-07-2018
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top