top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Відпочинок на Шацьких озерах - гарний вибір

   Напередодні літа багато хто задається питанням: «Де відпочити з сім’єю недорого та з комфортом?». 

   Україна багата на унікальні місця, які варто відвідати, зокрема, головну принаду Волині - Шацькі озера. Близько тридцяти різних за розмірами мальовничих водойм із прозорою і чистою водою та піщаними берегами входять до складу Шацького Національного природного парку. Довкола озер, багатих на рибу та лікувальні грязі, величезні хвойні ліси, прогулянки якими, дуже корисні для здоров`я.
 
Головна перлина Шацького НПП - озеро Світязь, яке ще називають «Українським Байкалом»  - найглибша водойма України (до 58, 4 м), а також найбільше озеро природного походження країни. У сонячну погоду дно видно на кілька метрів углиб, а посеред озера є острів площею 7 га, до якого можна допливти човном або катамараном. 
У національному парку різноманітна флора та фауна. У величних соснових лісах ростуть чимало смачних і корисних дарів природи: суниця, ожина та понад 70 видів грибів. Багато рослин і тварин заповідника занесені до Червоної книги України. У водах озер водиться понад тридцять видів риби, серед яких і головний місцевий делікатес - вугор, який, до речі, нереститься у Саргасовому морі.
 
На теренах Шацького Національного природного парку розташовані чотири зони відпочинку - «Світязь», «Гряда», урочища «Гушова» та «Пісочне», де розміщені: пансіонат «Шацькі озера», санаторій «Лісова пісня», спортивні та дитячі табори, ряд наметових містечок, а також чимало баз відпочинку, приватних котеджів і будинків. Для охочих ознайомитись із природою парку професійні гіди запропонують еколого-пізнавальні екскурсії.
 
Унікальний мікроклімат, розвинена інфраструктура, автентична природа та мальовничі пейзажі створюють всі умови для ідеального сімейного відпочинку.
Чимало українців та іноземних туристів давно облюбували місцеві краєвиди, адже Світязь входить у сімку природних чудес країни.
 
Завітайте на Шацькі озера та будьте впевнені, що повернетесь сюди знову…


---


16-05-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top