top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

4 поради, як правильно вибирати яблука в супермаркеті

   Ні для кого не секрет, що їсти яблука корисно, проте варто знати, які саме сорти є більш корисними і як краще зберігати яблука, щоб вони максимально зберегли свої корисні речовини, - повідомляє Телеканал новини «24».
 
Досить важко порівняти всі сорти яблук, адже їх є більше семи тисяч. Але у них всіх є дещо спільне: всі яблука є малокалорійними, багаті на клітковину та містять такі фітонутрієнти, як кверцетин (захищає серце) і кемпферол (виводить токсини).
 
З'їдаючи хоча б одне яблуко в день впродовж місяця, ви на 40% знижуєте у крові вміст шкідливого холестерину. Однак, ці плюси здебільшого можна віднести лише до сезонних, домашніх яблукам. Хоча, якщо знати як, то можна знайти корисні яблука і на прилавках супермаркетів.
 
4 поради, як правильно вибирати яблука в супермаркеті
 
1. Більше - не означає краще
 
Те, що яблука в магазині такі гігантські, зовсім не означає, що вони кращі, ніж менші домашні. Для їх вирощування використовують синтетичні добрива, що затримують в плоді воду. До речі, зайва вода зменшує кількість корисних речовин, які містяться в м'якоті яблука.
 
2. Сила в шкірці
 
У яблучній шкірці в 6-8 разів більше антиоксидантів-поліфенолів, ніж у м'якоті. Також, там міститься багато інших корисних компонентів. Тому запитуйте продавця, у яких яблук шкірка найтовстіша, або одразу обирайте такі сорти, як, наприклад, "ред делішес" або "апорт".
 
3. Обирайте червоні
 
Червоні яблука є червоними, тому що містять багато антоцианінів – поліфенолів, які оберігають вас від серцевих захворювань. І чим яблуко червоніше, тим їх більше. Тому, знову ж таки, варто вибирати сорт "ред делішес": дослідження показали, що в них є найбільш висока концентрація поліфенолів.
 
4. Вибирайте прискіпливо
 
Ретельно оглядайте фрукти на наявність коричневих плям: пошкодження на шкірці можуть бути свідченням того, що з яблуком не все гаразд. Після того, як оберете яблука, прийшовши додому, покладіть їх в холодильник. Німецькі дослідники з'ясували, що лежачи в холодильнику, яблука зберігають більшу кількість поліфенолів, ніж ті, що зберігалися при кімнатній температурі.


---


03-03-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top