top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

«Brillianty.net» рекомендує: золото онлайн або чому ювелірні вироби краще купити в інтернет-магазині?

Велика подяка
ювелірному форуму «Brillianty.net»
за допомогу у підготовці матеріалу.
 
   З появою комп'ютерної техніки та інтернету виникла така зручна річ, як інтернет-магазини. Розглянемо, чому ювелірні прикраси краще купувати саме там, а не в звичайному ювелірному магазині. Почнемо! 


 
Доступність
 
   В інтернет-магазин не треба йти або їхати: він є у Вас на робочому столі і користуватися його послугами можна коли завгодно, в будь-який зручний для Вас час.
  Ви завжди зможете повернутися до вподобаного виробу, добре його розглянути, порівняти з іншим, поміркувати, подивитися на свій гардероб, перебираючи, до чого новинка підійшла б найкраще. Немає ніякого поспіху, черг, втоми.
 
Щоб дізнатись, де краще купувати прикраси в Україні — перейдіть, будь ласка, на ювелірний форум Brillianty.net у розділ «Ювелірні магазини Києва та України»: http://brillianty.net/forum9.html.
 
Відмінне обслуговування
 
   У звичайному магазині Ви можете потрапити в руки консультанта, надзвичайно зацікавленого продати хоч що-небудь. Може бути, Вам і допоможуть його поради, але настільки активна увага з боку консультанта іноді стомлює і навіть дратує. Інтернет-магазин замість продавця пропонує структурований каталог, в якому можна легко знайти все необхідне, переглянути одночасно кілька виробів і порівняти. Є питання — Вам завжди відповість компетентний оператор.
 
Ви завжди можете зателефонувати і запитати компетентного консультанта
 
  А далі — міркуйте, порівнюйте, оцінюйте — ніхто не квапить. Зрештою, якщо ви захочете почути голос консультанта або поставити йому кілька запитань, ви завжди можете зателефонувати в інтернет-магазин і поговорити з черговим оператором.
 
Широкий асортимент
 
  Стільки прикрас Вам не запропонує жоден ювелірний магазин. В інтернеті сотні тисяч доступних прикрас, від найдешевших до ексклюзивних, створених ювелірами зі світовим ім'ям.
  В інтернеті є все — цей принцип стосується не тільки інформації, але і ювелірних виробів. І не важливо, в якій країні живе і творить ювелір, чиї вироби Ви хочете придбати.
 
 
Приємні ціни
 
  Не таємниця, що в будь-якій області торгівля через інтернет вигідніша — не треба орендувати приміщення та торгівельне обладнання, платити охоронцям і продавцям. Ці витрати не входять в ціну товару, звідси і мінімальна його вартість. Якщо інтернет-магазин проводить акції, дізнатися про них дуже легко і скористатися знижками — теж. В результаті ювелірні вироби стають значно доступнішим. Як правило, інтернет-магазин пропонує різноманітні варіанти форми оплати — від готівки до банківського переказу.
 
В інтернеті є все — і цей принцип стосується не тільки інформації, але і ювелірних виробів
 
Безпека
 
  Вам не доведеться ходити по місту з солідною сумою грошей. Навіть не доведеться платити заздалегідь. Почекавши кілька днів, ви отримаєте посилку і тоді ж сплатите її вартість, переконавшись, що вам прислали саме те, що ви замовляли.
 
Відповідність каталогів
 
  Коли ви замовляєте, наприклад, взуття, завжди є ризик, що воно вам просто не підійде навіть коли розмір ваш. Золота прикраса не може не підійти. Хіба що, замовляючи кільце, треба буде уточнити діаметр пальця і Ви отримаєте в точності те, що хотіли.
 
Зручна доставка
 
  Якщо Ви проживаєте в маленькому селищі, то інтернет-магазин може виявитися для вас єдиним способом придбання прикрас. Ви можете навіть не звернути увагу, де знаходиться обраний вами інтернет-магазин: якщо далеко, то почекати доведеться лише на день довше. Ну а якщо магазин працює в вашому місті, то покупку вам доставлять прямо додому, дадуть приміряти, ще й знижку на наступну покупку подарують.
 
Чудовий сервіс
 
  Доставка додому — це не все, що може для вас зробити інтернет-магазин. Придбані ювелірні вироби знаходяться на гарантії і магазин організує гарантійний ремонт при виході вироби з ладу. Ви також маєте повне право повернути виріб з будь-якої причини: не той розмір, не той колір або просто передумали купувати!
 
Опубліковано на замовлення 
Бюро Ідей Slav.ua 
 


14-12-2017
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top