top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта



 
Розклад руху автобусів
 
Новини України
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

Як вберегти дитину від літньої застуди

   Стоїть спека, тому малюки теж шукають прохолоду: кондиціонер, тінь з протягом, вентилятор і т.д. Різкий перепад температури може пройти повз дорослого організму (і то - не завжди), а ось дитина простудиться. І так, взимку було б простіше: можна заварити гарячий чай або дати тепле молоко з медом, а ще зробити прогріваючі процедури. А влітку що? Насамперед - звертаємося до лікаря і не займаємося самолікуванням, - повідомляють на сайті "4mama".

Симптоми літньої застуди
Вони не відрізняються від зимової: спочатку з'являється нежить і починає дерти в горлі. Не варто думати, що дитині потрібно просто скупатись ще раз в морі, щоб солона вода вилікувала. Таким чином можна погіршити ситуацію. Якщо запустити застуду, то до вірусної інфекції може приєднатися бактеріальна, тоді лікування може затягнутися на тиждень-два-три.

Профілактика літньої застуди
Дитячий організм повинен відпочивати.
Це дорослі можуть витримати день і ніч без сну, якщо ж дитина втомлюється, у неї починає падати імунітет і застуду легко "підчепити". Якщо ви вирушили на літні канікули з малюком, намагайтеся дотримуватися звичного режиму дня: спати на обід і приймати їжу за розпорядком.

Кондиціонери та системи вентиляції.
Прохолоду можна знайти в супермаркеті, особливо біля відділу з м'ясом або молочною продукцією. Це роблять для правильного зберігання продуктів. Пам'ятайте про те, що різкий перепад температури - одна з причин появи застуди, тому не беріть дитину з собою в супермаркет, нехай поки з татом (бабусею, нянею) погуляє на дитячому майданчику.

Домашній кондиціонер.
З ним теж варто бути обережними. Він творить чудеса: за кілька хвилин зробить температуру в будинку +18, тепер хоч дихати можна. У літню пору включайте його, коли дитини немає вдома, або використовуйте вентилятор. Останній варто повернути в стіну.

Вітаміни.
У жарку пору року ягід, фруктів і овочів повнісінько на полицях супермаркетів, тому переходите всією сім'єю на літній вітамінний раціон. 

20-06-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top