top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта 
Розклад руху автобусів
 
Новини України
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

4 неправильні уявлення про сонцезахисні окуляри

   1. Окуляри мають бути повністю затемнені.

Насправді, рівень затемнення окулярів (%) ніяк не пов'язаний із ступенем захисту від ультрафіолету. Навіть майже прозорі якісні лінзи захищають краще, ніж темні окуляри з магазину «все від 2 гривень». Більше того, для нашого клімату цілком достатньо 50% затемнення, хіба тільки ви не збираєтеся в тропіки (там необхідно 82-92%) чи в гори (92-97%). А від постійної нестачі видимого світла взагалі може розвинутися депресія, тому краще дотримуватися золотої середини.

2. Усі поляризовані лінзи захищають від ультрафіолету.

Це не зовсім так! Поляризоване світло - це світло, від якого відвільтрована частина променів певного напрямку. . А ультрафіолет - це помені певної довжини. (які зменшують яскравість відблисків відбитого світла) Захист від UV-випромінювання забезпечують тільки лінзи з маркуванням UV400 не залежно від того, поляризовані вони чи ні.

3. Кольорові лінзи не впливають на зір

Якщо ви і досі в цьому впевнені, вам буде цікаво дізнатися, що великі відхилення від природного не корисні для очей. Червоні лінзи блокують зелений колір, а зелені – червоний, тому і ті й інші не підходять водіям. Жовті лінзи збуджують нервову систему, а сині стомлюють очі. Зелені лінзи знижують внутрішньоочний тиск, Тому найкраще підходять лінзи коричневого, сірого і сіро-зеленого кольорів. Вони зменшують яскравість сонячного світла, і не спотворюють кольори, а лише приглушують їх

4. В дорогих окулярів кращий захист

Дорожчі окуляри зроблені з якіснішого пластику. Тому вони мають якісніші оправи, які, на відміну від пластикових, можна регулювати, і пластикові лінзи у них служать довше. І дуже часто у дорогих оправах брен коштує дорожче, ніж самі окуляри, отож ви платите за ім'я, а не за красу і захист. Не зайве також пам'ятати, що окуляри вартістю поза тисячу гривень теж бувають підробками. На фірмові окуляри у продавців завжди є документи.


Джерело: "Живи активно"

22-05-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top