top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
Розклад руху автобусів
 
Новини України
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

Що не можна робити після тренування

   Після будь-якого грунтовного тренування всередині завжди залишається приємне відчуття виконаного боргу і подолання себе. Але випробовувати гордість доки рано: є ризик, що після плідного зайняття ви зведете нанівець усі зусилля, дозволивши собі те, що після фізичного навантаження робити категорично не рекомендується, - повідомляє "TerraWoman".

1. СОН

Незалежно від типу фізичного навантаження лягати спати відразу після зайняття не можна. Після динамічного аеробного тренування, скажімо, мало кого тягне в сон - організм, як правило, отримує потужний енергетичний імпульс на увесь день. Статичні навантаження на зразок йоги або пілатеса і тренування у басейні, навпаки, сильно розташовують до сну після закінчення зайняття, але цю спокусу треба безперечно перебороти. Організму, а особливо серцевому ритму потрібен плавніший перехід в стан спокою - дайте йому як мінімум дві години після тренування, перш ніж лягати відпочивати.

2. НЕДОЛІК РІДИНИ

З приводу питва під час навантажень у тренерів думки розходяться. Але абсолютно очевидно, що заповнювати водний баланс після зайняття треба обов'язково. Деякі вирішують утримуватися від споживання води перший час після тренування, щоб не виникло набряків. Проте пити необхідно стільки, скільки вимагає організм. Це важливо і для здоров'я, і для закріплення результатів тренування. Інша справа, що саме ви п'єте - перевагу завжди краще віддати очищеній воді, ніж сокам або содовій, не кажучи вже про енергетики, яких багато хто включає в раціон для прискорення метаболізму: це абсолютне табу.

3. ГОЛОДУВАННЯ ПІСЛЯ ТРЕНУВАННЯ

Спорт спалює багато енергії, яку необхідно заповнити, навіть якщо ваша мета - скинути зайву вагу. Тривале голодування після навантажень не приведе у бажаного результату. В той же час накидатися на їжу і навіть легкі перекушування відразу після залу теж украй не рекомендується: під час тренування ми запускаємо механізм прискореного спалювання власних калорій, який діятиме ще пару годин після фізичної активності (тобто ви закінчили тренуватися, але організм продовжує "спалювати жир"). Якщо ж у цей момент ви вирішите вгамувати голод, то дасте організму альтернативне джерело енергії і зупините спалювання калорій. Оптимальний варіант - влаштувати легке перекушування через 1,5-2 години після тренування їжею, що складається з білку і простих вуглеводів. Наприклад, салат з овочів і риба або куряча грудка підійдуть чудово.

4. СТРЕТЧІНГ

Як правило, силові і аеробні тренування у кінці закінчуються 5-10-хвилинною розтяжкою. Багато хто нею нехтує - і дуже даремно. Ця розтяжка виконується не для додаткового навантаження м'язів, а, навпаки, для їх розвантаження, відновлення, еластичності. Після тренування м'язи, що пропрацювали, ще декілька годин знаходяться в стані напруги і активності. Для того, щоб заспокоїти їх відразу після навантажень, необхідно злегка потягнутися - тоді концентрація молочної кислоти в м'язах знизиться, а ви закріпите відмінний результат тренувань.

Займайтеся спортом завжди і скрізь. Наслідуйте наші поради і Ваше тіло скаже Вам спасибі!

20-04-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top