top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
Розклад руху автобусів
 
Новини України
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

Які продукти погіршують стан здоров'я при застуді або грипі

   Навіть якщо ви зробили вакцину від грипу і миєте руки по 100 разів на дню, ніхто не гарантує, що злісна застуда вас обійде. Якщо це сталося, то найголовніше, - це уникнути погіршення стану. Виявляється, існує 4 типи продуктів, вживання яких може погіршити самопочуття при грипі або застуді, - інформує "headinsider.net".

Як відомо, порятунок потопаючих - справа рук самих потопаючих. Тому пошкодуйте себе і обмежте споживання цих продуктів при захворюванні.

1. Жирна їжа, газовані напої, соки і продукти з високим вмістом цукру

Відомо, що високий вміст цукру пригнічує імунну систему і провокує запальний процес. Що стосується жирних продуктів, вони набагато важче засвоюються організмом в порівнянні з білковою і вуглеводною їжею, а значить, можуть спровокувати болі в шлунку.

Крім того, при вживанні солодощів, цукор частково осідає на стінках горла і ротової порожнини, що тільки сприяє розмноженню патогенних бактерій, посилюючи запальні процеси в ротоглотці.

Замініть вищезгадані продукти чистою питною водою, трав'яними чаями. Якщо вам хочеться чогось солодкого, налягайте на мед або сухофрукти.

2. Молочні продукти

Деякі пацієнти помічають, що молочні продукти при застуді ущільнюють мокроту в горлі, тим самим перешкоджаючи її швидкому виведенню.

Але вчені до цих пір не зійшлися в думці щодо того, чи дійсно молочні продукти погіршують застійні стани при застуді. Доказів цього, як і спростувань, в даний час немає, а тому якщо ви вважаєте, що молоко і молочні продукти заважають одужанню, від їх вживання в період хвороби можна відмовитися.

3. Алкогольні напої

Під час хвороби алкоголь потрібно виключити, оскільки він сприяє зневодненню організму, що неприпустимо при гострих респіраторних вірусних інфекціях. Навіть невелика кількість спиртного під час хвороби не рекомендується.

4. Рафіновані вуглеводи

На жаль, в таких вуглеводах немає нічого корисного. Лікарі-дієтологи радять зовсім виключити їх зі свого раціону харчування, тим більше при хвороби. Вся справа в тому, що рафіновані вуглеводи - це висококалорійне харчування, що надає на організм певне навантаження. І крім цього, вони пригнічують активність імунної системи. Так, американськими вченими було доведено, що рясне споживання вуглеводів знижує функціональність лейкоцитів - імунних клітин, що захищають наш організм від патогенних збудників і будь-яких чужорідних агентів.

28-02-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top