top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
Розклад руху автобусів
 
Новини України
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

Як покращити пам'ять

   Для того, щоб покращити функціонування мозку та процес запам'ятовування, експерти рекомендують використовувати нескладні поради.

Слід почати з правильного харчування. Для того, щоб мозок працював краще, потрібно насичувати його залізом, яке міститься в яловичині, квасолі та печінці. Також у раціоні повинні бути яблука, банани та шпинат – вони постачають необхідними вітамінами та можуть захистити від хвороби Альцгеймера.

Займіться рукоділлям. Дрібна моторика тісно пов'язана з увагою, мисленням, координацією, уявою, спостережливістю, зоровою та руховою пам'яттю. Тому рекомендується робити оригамі, вишивати, ліпити з глини чи пластиліну. Всі ці заняття не лише розслабляють, а також є корисними для роботи мозку.

Асоціації. Намагайтеся до кожного явища підбирати "риму" або знайти якісь зв'язки. Вони можуть бути умовними та смішними.

Вправляйтеся. Для того, щоб пам'ять працювала добре, її потрібно регулярно тренувати. Цьому слід приділяти щодня небагато часу. До прикладу, вивчайте по 5 або 10 нових іноземних слів. Завантажте на смартфон кілька логічних ігор. Сподобалася пісня – знайдіть її в мережі та вивчіть текст.

Рухайтесь. Фізична активність допомагає мозку. Адже, коли покращується кровообіг, покращується й процес засвоєння та відтворення інформації. Не забувайте й про прогулянки на свіжому повітрі.

P.S. рекомендуємо придбати органайзер та занотовувати туди всі свої міркування, справи та плани. Це допоможе впорядкувати свій час, а також покращить зорову пам'ять.

Джерело: Liza.ua

17-02-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top