top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
Розклад руху автобусів
 
Новини України
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

Як часто можна їсти сало

Той факт, що сало люди їдять вже сотні років свідчить із великою точність про одне: їсти сало можна і цей продукт безпечний для здоров’я. Звичайно що навколо цієї теми створюють хмару слухів і легенд. Ніби-то сало шкодить здоров’ю, зокрема серцю, призводить до зайвої ваги та інші розмови розпочинаються прихильниками "надто здорового харчування".

   Головний доказ №1 у підтримку користі сала: ще наші бабусі та дідусі їли собі сало, хіба вони більше хворіли, чим теперішня молодь? Сало – це перевірений віками продукт, на не одному поколінні. Тому виріш для себе сам, кому вірити і що для тебе правильна їжа: українське сало з варениками чи, наприклад, японські суші? Ми нічого проти суш не маємо, але така екзотична їжа з’явилася відносно недавно в Україні, і невідомо до яких наслідків може призвести, скажімо через років 10. Але інколи хочеться чогось незвичного: суш, бургерів чи шаверми!

Понятно, що багато сала не можна. В помірних кількостях воно позитивно впливає на здоров’я: чистить печінку, запобігає атеросклерозу, підвищує імунітет. Цей продукт містить багато вітамінів, зокрема рідкісний вітамін F, який зміцнює судини. Так само, як і оливкова олія, сало містить олеїнові кислоти, що позитивно впливають на серце та серцево-судинну систему. Завдяки висококалорійності (750 кілокалорій) сало дає організму потужний заряд енергії. Так, в салі міститься холестерин, який не завжди бажаний, проте його кількість не на багато більша, чим, наприклад в м’ясі чи вершковому маслі. Таким чином, їсти сало можна собі спокійно, але в межах розумного.

Сало можна їсти хоч щодня, але не у великих кількостях. Також рекомендовано вживати сало з горілкою, до і під час. Сало захистить шлунок такою-собі «плівкою» і на ранок буде значно легше, навіть після гучної гулянки.


Джерело: Mannton

18-01-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top