Вибираємо корм для тварин

Правильно підібране харчування - запорука здоров'я і довгого життя домашнього вихованця. Будь то кішка, собака, кролик або папуга - на допомогу прийдуть професійні корми.

 
Чи варто говорити про те, що їжа з нашого столу не підходить для наших домашніх улюбленців. Для них існують спеціальні корми, в яких містяться всі необхідні речовини і вітаміни для збалансованого харчування і правильного травлення. Головне - дотримуватися правило, що раціон повинен бути збалансованим, тобто задовольняти всі потреби тварин, забезпечувати їх життєвою енергією і не повинно бути змішання таких типів харчування, як промислові корми і їжа зі столу. Або те, або інше. Можна, на насправді, годувати тварину постійно сухими кормами, можна постійно годувати консервованими.
 
Отже, вибираючи корм для свого вихованця звертайте увагу на його склад. Якісний корм повинен складатися з м'яса, причому на етикетці має бути зазначена саме м'ясо, а не м'ясо і субпродукти тваринного походження. Також повинен бути зазначений вид м'яса. Потім у складі повинно бути вказано від 30 до 50 відсотків злакових або овочів. Наприкінці досить довгий список з вітамінів і мінералів.
 
Єдине, що іноді можна робити акцент на консерви - це необхідний вибір для тварин в особливій фізичній формі, тобто це можуть бути дуже маленькі цуценята і кошенята, які просто ще не можуть фізично їсти сухі корми, це можуть бути тварини в післяопераційний період, тварини хворі певними захворюваннями за призначенням втерінарного лікаря, ну, і просто старі беззубі тварини - як кішки так і собаки.
 
Пам'ятайте, що не дуже якісний корм, зазвичай, виготовляється у вигляді яскравих різнокольорових фігурок, що прямо говорить про використання штучних барвників. Корм, що заслуговує уваги, зазвичай має непривабливий вигляд. Колір його темно або світло-коричневий. Крім того хороший корм повинен залишати на руках жирні сліди.
 
Впринципі ви можете годувати свого вихованця тільки сухим або тільки мокрим кормом і не додавати до його раціону нічого більше. Однак спеціально для господарів, які люблять побалувати свого улюбленця, сьогодні існує безліч смачних і корисних добавок до основного раціону харчування.
28-08-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 News of Ukraine Моноліт» Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Магазин Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Житловий комплекс автоматичні системи поливу Домашній майстер Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі

.