Вихор іпостасей: книги з непередбачуваними та яскравими героїнями

  Як цікаво спостерігати за сильними духом персонажами! На них можна покластися, їх переслідують випробування, а вони обирають іти далі та долати усі перешкоди.

Сильні жінки з книжок

Коли мова йде про жіночі та дівочі персонажі фентезі, на гадку спадає фентезійна книга сучасної української авторка Наталії Матолінець «Гессі» з незвичайною на цікавою головною героїнею у центрі. «Гессі» розповідає про пригоди Гестії Амалії, п’ятнадцятирічної дівчинки, яка прагне всіх довкола зробити щасливими! Використовує при цьому дівчина фотокамеру, яку їй якось подарував незнайомець. Однак, частенько втрапляє у халепи і змушена з них виплутуватись.

Книжковою героїнею, за яку хочеться вболівати від першої появи та до останньої сторінки є Герміона Ґрейнджер з циклу книг про Гаррі Поттера англійки Джоан Роулінг. Ця смілива, розумна та відчайдушна дівчинка закохує твердістю духу та бажанням удосконалюватись. Тендітній на вигляд та сильній характером Герміоні до снаги вирішувати найскладніші завдання, які виникають перед сміливою трійцею: Гаррі Поттером, Герміоною Ґрейнджер та Роном Візлі. Саме Герміона є інтелектом команди.

Незвичайною героїнею, яка інтригує, є Роксана з «Чорнильної трилогії» Корнелії Функе. Симпатична та чаруюча Роксана легко причарує своєю вродою, однак за привабливою зовнішністю ховається значно більше. Жінка не красива вертихвістка, а сильна духом та вольова людина. Цікавим жіночим персонажем першої частини циклу є також маленька Меггі – донька майстра «вичитувати», тобто оживляти, персонажів книг Мо. Батьку та доньці доводиться проходити безліч випробувань, бо це лиш на перший погляд, оживляти героїв історій – це дар, насправді ж, це – страшне прокляття, бо у реальний світ потрапляють жахливі лиходії, а разом з тим зникає хтось з людей. Меггі доводиться бути мужньою та сміливо переносити усі випробування.

Самотні жіночі персонажі в літературі бувають за крок до власного щастя. 19-річна героїня роману Естер Ґрінвуд влаштовується на стажування у журнал мод. Перед дівчиною розгортається безліч перспектив у великому мегаполісі Нью-Йорку. Але яка різниця, якщо життя їй немиле. Естер вгрузла в депресії. Дівчині здається, що вона спостерігає за життям, яке вирує довкола, з-під скляного ковпака. Естер розуміє, що те, що дає людям задоволення та натхнення щодня, абсолютно не тішить її. Естер стає байдуже, який в неї вигляд, хто поруч, чи як давно вона була в душі. Депресія захоплює дівчину цілком своїми липкими щупальцими і не відпускає. Дівчина в’яне під ковпаком, задихаючись без свіжого повітря та жаги до життя. Вражає той факт, що відчуття героїні суголосні з тими, які були у самої Сильвії Плат. Авторка покінчила з життям невдовзі після виходу книги у світ.

Купити художню літературу про різноманітних героїв та героїнь завжди варто, якщо кортить почитати якісну художню книгу та розважити себе захопливим сюжетом і цікавими персонажами.

09-08-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 News of Ukraine Магазин Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Житловий комплекс автоматичні системи поливу Домашній майстер Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Адвокат Купити кондиціонер у Ковелі Купити кондиціонер у Ковелі ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки

.