Де здати аналіз на Антимюллерів гормон (АМГ) у Києві біля м. Житомирська?

У жіночому організмі виробляється велика кількість гормонів, що відповідають за роботу репродуктивної системи і всього організму у цілому. Один з них - Антимюллерів гормон. АМГ виробляється у яєчниках в організмі починаючи з народження, досягаючи свого максимуму в період з 18 до 35 років (в розпал репродуктивного періоду). По міру згасання дітородної функції в організмі жінки рівень гормону поступово знижується і досягає свого мінімуму в період менопаузи.

В цей же час Антимюллерів гормон і його показники ніяк не пов'язані з фазою менструального циклу: на протязі всього циклу рівень гормону залишається стабільним.

Хочете здати аналіз крові на АМГ? Зверніться до мед центру IGR у Києві. Лабораторія ІГР ЛАБ починає свою роботу з самого раннього ранку. Час для здачі аналізу визначає лікуючий лікар. Оптимальний період - 4-5 день менструального циклу.

Коли варто здати аналіз крові на АМГ (Антимюллерів гормон)?

Існує більше десяти показань для здачі аналізу на АМГ (Антимюлерів гормон), причини яких вказані за посиланням. Лікар підбирає необхідний обсяг діагностики індивідуально в кожному конкретному випадку. АМГ називають маркером овуляторного і яєчникового резерву, який в обов'язковому порядку оцінюється перед ЕКО.

В обов'язковому порядку аналіз крові на АМГ проводиться в наступних випадках:

 • для оцінки статевої функції;
 • в процесі діагностики порушень процесу статевого дозрівання;
 • в складі комплексної діагностики онкологічних захворювань органів репродуктивної сфери;
 • при підозрі на безплідність;
 • для визначення причин невдалих спроб ЕКО в анамнезі.

В цілому, дослідження крові на Антимюллерів гормон є досить інформативним з точки зору визначення першопричин безпліддя і порушень фертильності. Якщо ви не знаєте, де пройти скринінг, зверніться до лабораторії ІГР ЛАБ в Києві. Досвідчені фахівці проведуть лабораторну діагностику відповідно до європейських стандартів та протоколів.

Підготовка до здачі аналізу

Для отримання максимально точних і достовірних результатів аналізу рекомендується попередня підготовка до дослідження, яка включає виконання наступних рекомендацій:

 1. за 10-12 годин до аналізу заборонений прийом їжі (допустимо невелику кількість негазованої води);
 2. за 2-3 доби до здачі крові на аналіз необхідно припинити прийом гормональних препаратів з розряду стероїдного або тиреоїдного характеру;
 3. за 24 години до забору крові виключити інтенсивні фізичні та психоемоційні навантаження;
 4. за 3 години до аналізу виключити куріння.

Дотримання рекомендацій з підготовки до дослідження дозволить уникнути спотворення результатів аналізу і отримати максимально точні дані про стан репродуктивної функції.

Скільки коштує аналіз на Антимюллерів гормон у Києві?

Ціна лабораторної діагностики, в тому числі гормонального скринінгу і аналізу на АМГ, доступна для пацієнтів. Ви можете здати аналіз крові в будь-який зручний час в комфортних умовах, без черг і хамства медичного персоналу. Маркер репродуктивної функції допоможе точно визначити першопричини безпліддя та інших порушень фертильності завдяки високій інформативності в багатьох клінічних ситуаціях.

Детальна інформація про ціни на лабораторну діагностику у IGR LAB вказана на сайті медичного центру. Ви також можете задати питання за телефон або під час безпосереднього візиту у клініку.

Наші консультанти і лікарі докладніше зможуть розповісти про підготовку до дослідження і переваги діагностики в кращому центрі репродукції Києва.

Результати аналізу на АМГ не є єдиним критерієм оцінки фертильності і підставою для постановки діагнозу. Лікуючий лікар при постановці діагнозу і підборі оптимальної схеми терапії повинен враховувати результати в комплексі з даними анамнезу, результатами інших лабораторних досліджень та інструментальних методів діагностики.

Лікарі клініки IGR проводять розшифровку результатів тесту за попереднім записом.


29-06-2020
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Виготовлення пам'тників Ковані Продаж профнастилу, металочерепиці Автозапчастини для іномарок з Польщі Адвокат ПРОФЕСІЙНА ЗАТОЧКА ІНСТРУМЕНТУ Купити кондиціонер у Ковелі Купити кондиціонер у Ковелі ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Монтаж систем каналізації, водопостачання Послуги спецтехніки Автономера ремонт двигунів та ходової Bobcat 331 та Doosan 450 Покрівельні матеріали Ковель Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Послуги самохідного бетонозмішувача

counter