Мирослав Продан: Середньоденний показник зупинених податкових накладних склав 0,4%

 
 Колишній(з березня 2017 по вересень 2018) виконуючий обов'язки Голови Державної фіскальної служби України Мирослав Продан повідомив, що середньоденна кількість зупинених податкових накладних в системі моніторингу ризиків склало 0,4% за місяць.
 
За його словами, СМКОР почала працювати З 1 липня 2017 року. За цей час в Єдиному реєстрі було зареєструвало понад 26800000 накладних\розрахунків коригування. Реєстрація 170,7 тисячі документів з цього числа була зупинена. Це 0,64% від загальної кількості всіх зареєстрованих податкових накладних.
 
Комісія ДФС в цілому отримала 64,5 тисячі повідомлень, які підтверджують те, що проведені операції по податкових накладних, що були зупинені — реальні. Рішення було винесено за більш ніж 42 тисячам. Позитивне рішення — по 25 тисячі повідомлень.
 
Також комісія ДФС отримала 24,4 тисячі таблиць платника. Майже по 19,9 з них було прийнято рішення.
 
Мирослав Продан зробив акцент на тому, що комісія намагається працювати мало не в цілодобовому режимі. Співробітники роблять все можливе для оперативного розгляду всіх документів, що надаються платниками, щоб не затягувати час і прийняти відповідні рішення.
 
Продан також доручив керівникам територіальних органів державної фіскальної служби організувати співпрацю з бізнесом на місцях, якщо виникає необхідність знайти рішення для будь-яких проблем, пов'язаних з реєстрацією податкових накладних. Так, в кожній області будуть проводитися щотижневі зустрічі з платниками. В ГУ ДФС Києва ця практика вже запроваджена і показує хороший ефект.
 
Персональний сайт Мирослава Продана https://www.miroslav-prodan.com.ua/: Досье, Біографія, Жизнь, Новости, Фото/
 
Продан каже, що ці регіональні зустрічі допоможуть збирати й передавати в комісію інформацію на щоденній основі. Це дасть ДФС зрозуміти які проблеми існують в кожному регіоні та в якому масштабі. А також, служба зможе на них оперативно відреагувати. Йдеться про те, що в критичних ситуаціях, платники на місцях повинні мати можливість передати свою інформацію. Продан також зробив акцент на тому, що некоректне ставлення до платників неприпустимо. Якщо проблема є, вона потребує реакції. Він також зазначив, що хоч система СМКОР і показала позитивні результати, вона потребує вдосконалення. Зокрема, необхідно спростити процедури, скоротити терміни розгляду документів, які вимагаються при підтвердженні реальності операцій. 

За матеріалами  з архіву Державної фіскальної служби України
1 липня. 2018 р.22-06-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|


counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Блоки Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Купити кондиціонер у Ковелі Купити кондиціонер у Ковелі ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Монтаж систем каналізації, водопостачання Послуги спецтехніки Автономера Топінаріум  ремонт двигунів та ходової Покрівельні матеріали Ковель Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: