Рекордне підвищення тарифів на комунальні послуги у 2020 році

У 2020 році на населення чекає рекордне підвищення вартості ресурсів. Збільшаться квитанції на всі базові житлово-комунальні послуги. У порівнянні з діючими тарифами середня переплата становитиме більше 1000 гривень. Коротко розглянемо, що саме чекає українців у найближчому майбутньому.

Графік підвищення тарифів

1 липня ціна газу підскочить одразу на 70%, оскільки для населення встановлюють тарифи, які раніше діяли тільки для промислових підприємств. Одночасно для виробників тепла ще рік діятимуть спеціальні зобов'язання. Це означає, що мешканці квартир, що тільки готують на газу, будуть переплачувати небагато, а от власники приватних будинків в опалювальний сезон заплатять у середньому на 1000 гривень більше звичайного. Наступного року спецтариф відмінять і для постачальників тепла, тож підвищення вартості газу торкнеться всіх.

1 жовтня заплановане скасування пільг для населення, що призведе до подорожчання електрики приблизно на 30%. За перші 100 кіловат доведеться платити не 90 копійок, а 1,68 гривень. І це не остаточне підвищення. Наразі Кабмін просуває проект, за яким вартість електрики для населення стане «ринковою» - по 2,5 за кожен кіловат.

15 жовтня – підвищення тарифу на централізоване опалення в середньому на 30%. На перший погляд подорожчання газу не мало суттєво відбитися на витратах мешканців квартир, адже для постачальників тепла лишили «старі» ціни на ресурс. Проте підвищення все ж буде за рахунок нової вартості транспортування та постачання опалення (10-15%).

Хоча подорожчання води скоріш за все відбудеться у 2021 році, про нього треба пам'ятати, адже нові тарифи можуть вступити у силу вже 1 січня. За попередньою інформацією, вони будуть приблизно на 20% вищі за поточні.

Тарифи та не тільки

Вдарять по кишені українців й інші додаткові витрати, що пов'язані з житлово-комунальними послугами. Так, з цього року на окремих квитанціях можна буде побачити абонплату за користування комунальними мережами. Раніше вона входила до складу тарифу. Введення окремої абонплати планується за 2 місяці після остаточної відміни обмежень, пов'язаних з карантином. Передбачається, що вона становитиме приблизно 150 гривень на кожного мешканця житла. Оскільки з цього року українці отримуватимуть значно більше квитанцій, вони переплачуватимуть близько 100 гривень на комісії банку.

Матеріал спонсовано онлайн-сервісом з мікрокредитування «Швидко Займ». Ми піклуємося про клієнтів, надаючи фінансову допомогу навіть у найбільш скрутні часи!


29-05-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|


counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Блоки Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Купити кондиціонер у Ковелі Купити кондиціонер у Ковелі ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Монтаж систем каналізації, водопостачання Послуги спецтехніки Автономера Топінаріум  ремонт двигунів та ходової Покрівельні матеріали Ковель Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: