top


НОВИНИ
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта

Офіційна робота за кордоном для українців

Офіційне працевлаштування стало гострою проблемою для українців за останні роки. Робота за кордоном – вихід для співвітчизників, що шукають легального заробітку. Праця на законних підставах дозволяє мати стабільний дохід, про який так мріє більшість населення. Нашою компанією «Робота за кордоном від Андрія Марисюка» надається робота за кордоном з Рівне або з інших міст, мешканці котрих гостро потребують постійного прибутку.

Вакансії у сусідніх державах

  Іноземна праця в більшості випадків не потребує вищої освіти, тому за неї можуть братися робітники різних спеціальностей. Для людей без спеціальних знань актуальна вакансія пакувальника на заводах або складах. Щоденний 9-годинний труд на польських підприємствах дозволяє отримувати приблизно 2000 злотих на місяць. Ця цифра не є остаточною і може збільшуватися в залежності від проробленого часу. Окрім пакувальника, робота за кордоном легально передбачає наступні вакансії:

  • будівельник;
  • водій;
  • кондитер;
  • офіціант;
  • помічник на кухні та ін.

Праця на будівництві вважається найтяжчою, але дає змогу отримувати більше 8-12 злотих на годину. Труд водія дозволяє стабільно мати прибуток від 4000 злотих на місяць.

Не кожна посада із зазначених вище придатна для людей старшого віку або для студентів, що прагнуть знайти тимчасову занятість. Проте за робота за кордоном знайдеться місце для всіх, хто побажає. Привабливими є вакансії для жінок до 50 років. Їм пропонується труд по господарству з повним соціальним пакетом. У обов’язки домогосподарки входить прибирання житла, приготування їжі, прання та інше. Така діяльність передбачає безкоштовне проживання та харчування, а також дохід більше 2000 злотих на місяць.

Значну винагороду можуть отримати не тільки люди, що планують на тривалий час затриматись в іншій країні, але й ті, хто завітав за кордон ненадовго. Сезонна праця актуальна для студентів, котрі мріють про власні кошти. Вакансії по збору плодів або труд на березі моря принесе більше 10-12 злотих за голину без врахування премій.

Аспекти іноземного працевлаштування

Кожному, хто захоче спробувати себе на новій посаді, варто звернути уваги на деякі моменти. Міграція в іншу країну вимагає ретельної підготовки та матеріальних витрат. Мало знайти місце для легального труда, ще важливо зібрати певний набір паперів. Наприклад, робота за кордоном з Тернополя чи іншого українського міста, потребує оформлення цілого пакету документів, що дозволять людині законно знаходитися на території держави. Без стороннього втручання в цьому питанні не обійтись, тому звертайтесь в нашу компанію. Ми допоможемо знайти цікаву роботу, яка підійде тому, чи іншому українцю.

Робота по контракту в Польщі є чи не найпривабливішою пропозицією. Гарне місце та чесне ставлення гарантує документ, що укладається між робітником та фірмою. Узгодивши контракт, людина може розраховувати на стабільні і своєчасні виплати. Офіційне працевлаштування в Польщі можливо не тільки в великих містах. Робота в Щецині вважається престижною та високо цінується, тому більшість українських заробітчан їдуть саме в це місто.

Легальний іноземний труд пропонує не кожна установа, що займається підбором кадрів. Ми пропонуємо роботу за кордоном без посередників.


15-04-2020
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|ІНФОБЛОК
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


Буріння свердловин на воду

МАГАЗИН БУДМЕРКЕТ « ДЕЛЬФІН »

магазин дверної фурнітури

ДеЛайт - Ковель

ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА »Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары

ВІКОНТ.Вікна та двері

«Комісіонка»

«Мего - меблі на замовлення»AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів

Натяжні стелі

Кондиціонери, вентиляція, опалення

Грунт на вимостку

Перетяжка мебелі Ковель

Доставка зоотоварів

Моноліт»

counter
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top