Ковельське МРВ проводить позапланові заходи державного нагляду.

    На виконання доручення Прем’єр міністра України від 11.12.2019 року № 44205/1/1-19 та протокольного рішення засідання Кабінету Міністрів України від 06 грудня 2019 року, з метою здійснення контролю за виконанням вимог Кодексу цивільного захисту України (далі – Кодекс), інших законодавчих та нормативно-правових актів у сфері техногенної та пожежної безпеки, Ковельським МРВ У ДСНС України у Волинській області проводяться позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної і пожежної безпеки установ та організацій з масовим перебуванням людей – дитячих садочків, шкіл, професійно-технічних і вищих навчальних закладів, гуртожитків, установ охорони здоров’я та соціального захисту, державних об’єктів критичної і транспортної інфраструктури розташованих на території м. Ковеля та Ковельського району.
  Особлива увага звертається на обладнання приміщень системами протипожежного захисту (пожежної сигналізації), наявність джерел зовнішнього протипожежного захисту, відповідність з діючими нормами та правилами шляхів евакуації, справність електрообладнання, забезпеченість приміщень первинними засобами пожежогасіння.
  При виявленні порушень, встановлених законодавством вимог пожежної та техногенної безпеки, невиконання приписів про усунення порушень, на керівників або відповідальних осіб, будуть застосовуватись заходи адміністративного впливу, передбачені Кодексом України про адміністративні правопорушення.
  У разі встановлення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, що створюють загрозу життю та/або здоров’ю людей, будуть застосовуватись вимоги статті 68 Кодексу цивільного захисту України стосовно звернення до адміністративного суду щодо застосування заходів реагування у вигляді повного або часткового припинення експлуатації об’єктів до повного усунення недоліків.
  Для отримання консультації Ви можете звернутись в Консультаційний центр м. Ковеля Управління ДСНС України у Волинській області. Графік роботи: понеділок - п’ятниця з 08.00 до 17.00, за адресою м. Ковель, вул. Міцкевича, 23 а.
 

Ковельський МРВ УДСНС України у Волинській області
 
12-12-2019
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 News of Ukraine «БудХауз - будматеріали» Житловий комплекс автоматичні системи поливу Домашній майстер Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Адвокат Купити кондиціонер у Ковелі Купити кондиціонер у Ковелі ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Монтаж систем каналізації, водопостачання Послуги спецтехніки

.