top


НОВИНИ
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта

Підтвердження країни походження товарів, включених до переліку заборонених до ввезення на митну територію України

 Волинська митниця ДФС, у доповнення до роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України щодо підтвердження країни походження товарів, включених до переліку заборонених до ввезення на митну територію України, інформує про таке.

 Країною походження транспортних засобів вважається країна, в якій були здійснені останні операції з переробки (виробництва), достатні для того, щоб товар отримав основні характерні риси повністю виготовленого товару. Для підтвердження країни походження товару можуть використовуватися відомості, що містяться в товарних накладних, пакувальних листах, відвантажувальних специфікаціях, сертифікатах відповідності чи якості, митній декларації країни експорту, в паспортах, технічній документації, експертизах уповноважених органів тощо.
 
 До додаткових відомостей про країну походження транспортних засобів належить також ідентифікаційний номер транспортного засобу (VIN-код), що є структурованим поєднанням літеро-цифрових позначень, яке надається виробником з метою ідентифікації та містить інформацію про географічну зону та країну виробництва транспортного засобу. Тому стосовно вживаних транспортних засобів, які ввозяться громадянами та оподатковуються за єдиною ставкою мита відповідно до розділу XII Митного Кодексу України, документи, які підтверджують країну походження товару, НЕ ВИМАГАЮТЬСЯ.
 
  На підтвердження того, що транспортні засоби не заборонені до ввезення в Україну, громадяни декларують країну походження транспортних засобів на підставі відомостей, що містяться у VIN-коді. Інформація про VIN-код міститься у технічному паспорті на транспортний засіб та декларується у графі 31 митної декларації. У графі 44 митної декларації документ про походження транспортних засобів, складений компетентною особою/організацією відповідно до його VIN-коду, зазначається за кодом «7017» згідно з відомчими класифікаторами, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 20.09.2012 №1011.
 
  Водночас звертаємо увагу, що такий порядок діє виключно для транспортних засобів, що ввозяться громадянами та оподатковуються за єдиною ставкою мита. Якщо законодавством запроваджено особливі види мита або якщо в органу доходів і зборів є підстави для підозри в тому, що товар походить з країни, товари якої заборонені до переміщення через митний кордон України, то документ, що підтверджує країну походження товару, має подаватись обов’язково (частина друга статті 44 Митного Кодексу України).
 
 Волинська мтниця ДФС

23-07-2019
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|ІНФОБЛОК
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


Буріння свердловин на воду

МАГАЗИН БУДМЕРКЕТ « ДЕЛЬФІН »

магазин дверної фурнітури

ДеЛайт - Ковель

ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА »Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары

ВІКОНТ.Вікна та двері

«Комісіонка»

«Мего - меблі на замовлення»AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів

Натяжні стелі

Кондиціонери, вентиляція, опалення

Грунт на вимостку

Перетяжка мебелі Ковель

Доставка зоотоварів

Моноліт»

counter
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top