top


НОВИНИ
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта

Ліміти на ввезення товарів без сплати митних платежів

 Громадянин, який перетинає митний кордон України не частіше, ніж 1 раз на 3 доби (72 години) і перебував за кордоном не менше 1 доби (24 години) може без сплати митних платежів ввезти через автомобільний чи залізничний пункт пропуску товару, вага якого не перевищує 50 кг, а фактурна вартість – не більша еквіваленту 500 Євро.
Якщо особа перетинає митний кордон частіше вказаної періодичності, її неоподатковуваний ліміт на імпорт товару - 50 кг і 50 Євро. Усе, що вище, підлягає письмовому декларуванню з обов’язковою сплатою мита (10%) і ПДВ (20%).
Також нагадаємо, що фактурна вартість – це вартість товару, що значиться в рахунку – фактурі (інвойсі) або в чеку. Фактурна вартість необхідна для формування митної вартості товару під час нарахування митних платежів при імпорті.
Недекларування або приховування товару понад дозволений ліміт, з метою уникнення його оподаткування, тягнуть за собою конфіскацію надміру та штрафні санкції за порушення митних правил. А якщо приховування здійснене з облаштуванням тайників (спеціальних сховищ) в конструкціях автомобіля – вилученню підлягає і транспортний засіб, в якому цей тайник був влаштований.
Щодо сувенірів також необхідно пам’ятати, що законодавство кожної країни встановлює різні обмеження як на ввезення, так і на вивезення товарів. Ручної роботи сорочка чи килим, знайдена на березі моря мушля чи корал, окремі овочі чи фрукти можуть бути визнані національним надбанням, вивезення якого з країни вашого відпочинку не допускається її законодавством, в той час коли українським - дозволене.

29-05-2019
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|ІНФОБЛОК
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


Натяжні потолки. Ковель

Буріння свердловин на воду

МАГАЗИН БУДМЕРКЕТ « ДЕЛЬФІН »

магазин дверної фурнітури

ДеЛайт - Ковель

ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА »Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары

ВІКОНТ.Вікна та двері

«Комісіонка»

«Мего - меблі на замовлення»AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів

Натяжні стелі

Кондиціонери, вентиляція, опалення

Грунт на вимостку

Перетяжка мебелі Ковель

Доставка зоотоварів

counter
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top