top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Ефективний метод ведення бізнесу

 Сучасний світ вимагає більш ефективних методів ведення бізнесу. Для того, щоб організувати будь-яке виробництво товарів, надання послуг, виконання робіт або розширити масштаби вже розпочатої справи потрібні певні витрати. Дістати у своє розпорядження нові робочі машини, обладнання можна двома способами - придбати чи взяти в оренду. Придбання тих чи інших потужностей можливе тільки тоді, коли покупець має достатні власні кошти або отримає довгостроковий кредит у банку. Більшість суб'єктів підприємницької діяльності в Україні не можуть ні виділити кошти для інвестицій, ні взяти в кредит, бо не спроможні забезпечити його заставою, а за інших умов банки кредитів не надають. Тому, одним із найбільш ефективним і гнучким інструментом для підприємців у вирішенні таких питань може бути лізинг.
Лізинг надає реальну можливість бізнесу, особливо малому та середньому, оновлювати свої основні фонди, підвищувати конкурентоспроможність продукції, що випускається, знижувати податкові і оперативні витрати.
Про це говорили фахові експерти проекту USAID "Трансформація фінансового сектору" під час тренінгу для представників малого та середнього бізнесу: «Лізинг: особливості послуги та переваги для клієнта», який відбувся у м. Луцьк 27 лютого за підтримки  ВГО «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України». 
Даний тренінг зосереджений саме на практичних інструментах та прикладах залучення коштів для розвитку бізнесу малих та середніх підприємств, а тому був корисним тим, кого цікавить наступне:
Як оптимізувати грошові потоки та отримати обладнання для збільшення прибутку.
Як отримати податковий кредит на 100% вартості при сплаті лише авансу?
Що є вигідною альтернативою банківському кредиту?
Новий інструмент фінансування, яким користуються 43% малого та середнього бізнесу в Європейському Союзі.
Як отримати обладнання та мати привабливий баланс для банків?
Як зазначив у своєму вітальному слові заступник начальника управління АПР Волинської ОДА, начальник відділу рослинництва Книш Олександр Сергійович лізинг може стати одним з ключових чинників, які дадуть поштовх розвитку галузі сільського господарства як у Волинській області так і в Україні в цілому. Адже завдяки використання новітнього обладнання взятого в лізинг можливо виробляти продукт з вищою доданою вартістю та залишати більше коштів в українських селах. 
Учасників також цікавила можливість користування лізинговими програмами дрібними фермерами та ОСГ.  Звертали увагу і на державну програму підтримку малого та середнього бізнесу на селі за рахунок компенсації техніки вітчизняного виробництва, яка в цьому році має дати можливість виробникам оновити свій парк сільськогосподарської техніки. Експерт проекту  USAID Іван Вишневський завірив, що положення цієї програми невдовзі будуть адаптовані і до лізингових програм.
Завдяки тренеру-консультанту Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору" Олені Сухенко, яка має багаторічний досвід консалтингу в сфері фінансів, оцінки ризиків, кредитування та лізингу тренінг був побудований на практичних прикладах роботи з лізингом. 


---


03-03-2018
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top