top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта 
Розклад руху автобусів
 
Новини України
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

Що потрібно знати для того, щоб скористатися правом безвізових поїздок до Шенгенської зони

   ЄС відкриває кордони для України. Рада Європи ухвалила рішення про внесенння  України до переліку країн, громадянам яких скасовуються візові вимоги, - повідомляють у відділі економічного розвтку та торгівлі.

Для того, щоб скористатися правом безвізових поїздок до Шенгенського простору, потрібно оформити закордонний біометричний паспорт. Крім цього, також необхідно мати під час кожної подорожі документи, які підтверджують мету поїздки, місце проживання, наявність достатніх фінансових засобів на весь час перебування і намір повернутися до місця проживання.

Також, громадянам необхідно буде придбати поліс медичного страхування  та страхування цивільної відповідальності власника транспортного засобу — у разі подорожі автомобілем. Громадяни, які мають паспорт старого зразка (не біометричний), зможуть в´їжджати на територію ЄС лише за наявності шенгенської візи.
 
Разом з тим, важливо знати, що новий порядок поїздок надаватиме право на безвізовий в´їзд лише з приватною метою: туризм, відвідування друзів,  родичів, семінарів, конференцій, пошук нових бізнес-партнерів. Безвізовий режим не надаватиме можливості на господарську та комерційну діяльність, працевлаштування, роботу за контрактом, і т. п.

Звертаємо увагу, що безвізовий режим дозволятиме короткотермінове перебування в державах-членах ЄС (за виключенням Великобританії та Ірландії) та інших державах-учасницях Шенгенської угоди (до 90 днів протягом 180 днів).

13-06-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2018 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top