Рейдові перевірки в Ковельському районі

   Як наголосив перший заступник начальника Ковельського районного управління Олександр Сидорук, у контексті протидії виникненню пожеж, окрім повної бойової готовності працівників МНС, рятувальники докладають максимум зусиль, щоб запобігти виникненню пожеж. Під час теперішніх складних погодних умов це особливо актуально.

Щоб запобігти масовому спалюванню посуші, рятувальники об`єднали свої зусилля з працівниками екологічної інспекції та працівниками лісового господарства СЛАТ «ТУР»  разом з якими рятувальники не тільки виявляють порушників під час численних рейдів, але й перевіряють стан пожежної безпеки у місцях відпочинку та нагадують громадянам про елементарні протипожежні норми та вимоги.

Рейдова комісія побувала у селах Скулин та Білин. Представники МНС зверталися до керівників органів місцевого самоврядування та наголошували, що у цей складний пожежонебезпечний період вони зобов’язані особисто простежити, щоб у приватних господарствах селяни припинили спалювання сухої рослинності, адже цілком ймовірно, що такі дії здатні призвести до масштабних пожеж посуші і навіть лісів.

Рятувальники долучили до просвітницької роботи Скулинських учасників дружин юних пожежних, які  вручали селянам та представникам місцевого самоврядування матеріали із зверненнями щодо необхідності дотримання протипожежних вимог, наголошували, що про складну пожежонебезпечну ситуацію повинен бути поінформований кожен, адже тільки спільними зусиллями та суворим дотриманням правил пожежної безпеки можна буде запобігти виникнення лиха.

Подібні рейдові перевірки триватимуть в районі й надалі – наголошують рятувальники й застерігають виконувати усі протипожежні вимоги.

Ковельське РУ ГУ МНС в області закликає кожного громадянина стати на перешкоді спалюванню рослинних залишків і лісосмуг. Ми просимо кожного відмовитись від будь-якого спалювання рослинних залишків та докласти всіх зусиль, щоб цього не робили інші.

 В разі виявлення Вами фактів спалювання рослинності, негайно звертайтесь до міліції та екологічної інспекції; викликайте  службу «101».

 

24-03-2011
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 News of Ukraine «БудХауз - будматеріали» Житловий комплекс автоматичні системи поливу Домашній майстер Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Адвокат Купити кондиціонер у Ковелі Купити кондиціонер у Ковелі ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Монтаж систем каналізації, водопостачання Послуги спецтехніки

.