top
.
Новини
Ковель
Відео
Корисне
Карта
Інформація


 
Новини України
 

Ковельські рятувальники попереджають


   Напередодні великого християнського свята – Великодня, яке відзначаємо 16 квітня, Ковельський  МРВ УДСНС України у Волинській області  звертається до священнослужителів міста Ковеля та Ковельського  району з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки у культових спорудах , адже  під час святкових служб кількість прихожан у храмах зростає у рази, а використання під час церковних служб відкритого вогню, створює потенційну небезпеку.
 
Варто  нагадати про дотримання правил пожежної безпеки самими громадянами. Аби не затьмарити  собі свята, дотримуйтеся правил безпечного поводження з вогнем, особливо будьте обережні зі свічками. Під час приготування  пасхальних страв  не забувайте про правильне поводження з вогнем під час експлуатації  печей та електроприладів. У жодному разі не слід залишати їх ввімкненими на період своєї відсутності. Не залишайте дітей без нагляду, особливо коли в будинку палиться піч, горить газ чи свічка.

Багаторічний аналіз пожеж дає підстави стверджувати, що так званий людський фактор – головна причина чи  не кожної пожежі. Найбільшу небезпеку створюють самі люди, безпечність їх поведінки.
 
Шановні громадяни, щоб не сталося лиха, ще раз звертаємось до Вас: дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки під час Великодніх свят. Адже тільки від Вас залежить Ваша особиста безпека та благополуччя. Зробіть все можливе, щоб зберегти своє майно та життя від вогню.

Ковельський МРВ УДСНС України у Волинській  області

11-04-2017
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016

 
Галерея

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
ТВ Онлайн
 
Колискові
top
© 2009 — 2017 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top