Планшет або ноутбук? Що ж підійде саме вам

 Ноутбуки з'явилися на світ не так вже й давно і відразу полюбилися користувачам. Вони компактні і здатні замінити громіздкий стаціонарний комп'ютер. Але їх вже тіснять планшети - вони ще легші і ще мобільніші. Так що ж підійде саме вам: ноутбук або планшет? Вивчимо предмет детально.

Планшет або ноутбук? Питання, звичайно, цікаве. Тим більше, що в магазині так багато техніки.

 
Перший критерій - пам'ять. Якщо розглядати ноутбук - то по функціональності він буде більш
затребуваний в тому плані, що порівняно з планшетним комп'ютером пам'яті у нього набагато більше. Відповідно, ноутбук по першому параметру виграє.
 
Що ж стосується ваги - то вага ноутбука в середньому близько 2 кг, а вага планшета при цьому всього пів-кілограма.
 
А що ж стосується розмірів екрану? Вони суттєво відрізняються: діагональ ноутбука має від 15 і вище, а, відповідно, планшетного комп'ютера рідко буває вище 10 ". А якщо діагональ більша - то і працювати на такому ком'ютера зручніше. Що це дає? Перегляд фільмів по великому екрані дозволяє зняти напругу
очей, а це суттєвий плюс для здоров'я.
 
Що стосується відеокарти, то хоч вона і є в планшеті, але все-ж в ноутбукв вона потужніша, що дозволяє геймерам грати дуже ресурсомісткі ігри.
 


Ну, і найголовніше - вартість. Ноутбук - не дешевий у порівнянні з планшетом. Вартість ноутбуків з хорошими параметрами буде в 2-3 рази вище ніж у хорошого планшетного комп'ютера.
 
Що ж виходить: якщо людина мобільна - вона вибирає планшетний комп'ютер, якщо ж людина геймер або любить попрацювати - він вибирає собі ноутбук.
 

22-07-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Буріння свердловин на воду МАГАЗИН БУДМЕРКЕТ « ДЕЛЬФІН » магазин дверної фурнітури ДеЛайт - Ковель ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА » Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «Мего - меблі на замовлення» AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Клінінгова компанія Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі

.