Кухня власноруч: що потрібно для самостійного збирання меблів

Для ергономічного оснащення кухні необхідно виготовляти меблі за індивідуальним замовленням. Тільки так ви зможете врахувати всі особливості приміщення, вписати наявне обладнання, закрити інженерні комунікації. Гарнітур буде гармонійно поєднуватися з дизайном кухні, а власники отримають комфортне місце для приготування і приймання їжі. Надійні довговічні меблі коштують чималих грошей, але не варто економити на їхній якості. Знизити бюджет можна шляхом самостійного збирання і встановлення меблів. Послуги складальника в Ковелі коштують від 10% загальної вартості меблів. Тому якщо ви маєте хоча б початкове уявлення про конструкцію меблів і достатньо вільного часу, ви зможете власноруч виконати збирально-монтажні роботи. Але для цього потрібна деяка теоретична й організаційна підготовка.

Підготовчі роботи

Перед початком збирання й монтажу кухонного гарнітура повинні бути виконані всі загальнобудівельні роботи. Стіни необхідно вирівняти й оздобити, змонтувати фінішне напільне покриття, виконати монтаж фартуха. Трубопроводи водопостачання і каналізації мають бути підведені до мийки, посудомийної і пральної машин. Також треба закінчити розводку електропроводки, встановити розетки в зручних місцях для підключення техніки.

Зняття розмірів

За допомогою рулетки чи лазерного далекоміра потрібно точно виміряти розміри будівельних конструкцій приміщення кухні. Не забудьте про колони, ніші, пілястри й димоходи. Зніміть розмір до фартуха й стелі. Також нанесіть на план усі точки підключення трубопроводів, місця розташування розеток, освітленню вальних приладів.

Креслення ескізів і замовлення меблів

Коли ви маєте план приміщення, можна почати вписувати в нього меблі. Почніть з кухонної мийки, витяжки, плити й іншого вбудованого обладнання. Далі знайдіть місце для тумб нижньої секції і підвісних шаф. Крім збірного ескізу зробіть креслення кожного предмету меблів окремо із зазначенням усіх розмірів.

Підготовка інструменту

Для підготовчих робіт і збирання меблів знадобиться ручний інструмент: дриль, шуруповерт, лобзик, перфоратор, болгарка. Якщо ви не маєте необхідного приладдя, то краще розглянути для придбання набори електроінструментів. Так ви зможете зекономити гроші й отримаєте інструмент однакової якості від надійного бренду. В комплекті бонусом йдуть додаткові аксесуари, зарядні пристрої та запасні акумулятори, зручний кейс та важливі запчастини.

Збирання кухонного гарнітура

Разом з меблями необхідно заказувати у виробника всі необхідні кріпильні й монтажні матеріали: саморізи, конфірмати, мініфікси, шканти, рафікси, меблеві петлі, кутники, кронштейни й навіси, міжсекційні стяжки. Збирання розпочинають зазвичай з нижньої секції. Спочатку збираються окремі тумби без навішування на них фасадів. Потім елементи розставляються, починаючи з кута приміщення. Де необхідно, в стінках вирізають отвори під труби. Правильність встановлення тумб перевіряється будівельним рівнем. Окремі тумби й нижні шафи стягуються між собою стяжками.

Далі встановлюється стільниця. В ній за допомогою електролобзика вирізають отвори під мийку та варильну поверхню. Край отворів обробляють силіконом. В місці примикання стільниці до стіни монтують плінтус. Після збирання верхніх шаф їх підвішують на заготовлені петлі або рейки. Останнім кроком є навішування на шафи й тумби фасадів з ручками.

15-09-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 News of Ukraine Купити двері у Ковелі Магазин Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Житловий комплекс автоматичні системи поливу Домашній майстер Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Адвокат Купити кондиціонер у Ковелі

.