Податок на майно громадян

«Завершується процес формування податкових повідомлень-рішень про нараховану суму податку на майно громадянам, які володіють нерухомістю і зобов’язані згідно норм закону сплачувати податок. До речі, на Волині платниками податку на нерухомість є понад 31 тисяча фізичних осіб. А загалом оподаткуванню підлягає 40,8 тисячі об’єктів нерухомості, власники яких - фізичні особи. Просимо усіх, хто отримав чи отримає незабаром повідомлення ДПС, протягом шістдесяти днів виконати свій конституційний обов’язок і перерахувати до бюджету громади, на території якої перебуває нерухоме майно, визначену суму податку. Це ті кошти, які громада використає на свій розвиток», - зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських податківців підкреслила, що громадяни, які виявили у надісланому ДПС повідомленні неточності чи помилкову інформацію щодо площі або ж власника майна, можуть провести звірку у податковій.

«Відколи запроваджено податок на нерухомість ми оновлюємо дані в інформаційних ресурсах, якими користуємося при нарахуванні податку, на підставі документів, що надаються громадянами при проведенні звірки. Тобто, непоодинокі випадки, коли змінилися власники, або площа об’єкта вказана невірно. Як правило, у такій ситуації мають місце технічні помилки. Тож рекомендуємо громадянам не ігнорувати свого права на проведення звірки і обов’язково з’ясувати в інспектора податкової служби підстави нарахування податку», - підсумувала Світлана Савчук.

Нагадаємо, що власники нерухомості можуть провести звірку щодо нарахованого податку в телефонному режимі.

Довідково: загальна сума сплаченого податку на нерухомість на Волині юридичними та фізичними особами за підсумками п’яти місяців 2020 року – 36,2 мільйона гривень.

Сектор комунікацій
Головного управління ДПС


26-06-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Буріння свердловин на воду МАГАЗИН БУДМЕРКЕТ « ДЕЛЬФІН » магазин дверної фурнітури ДеЛайт - Ковель ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА » Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «Мего - меблі на замовлення» AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Клінінгова компанія Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі

.