Наливний парфум. Що це?

 Існує думка, що духи без логотипу і брендового флакона - підробка.


 
Ризикнемо з цим не погодитися. На сьогоднішній день наливний парфум зайняв стійку позицію на ринку ароматів і користується великим попитом. Такий парфум називається версією. Підробка має на увазі точну копію, а версія має на увазі деякі відступи від формули. Але є максимально близькі версії, а є максимально далекі.
 
Купуючи улюблений флакон споживачі не замислюються про склад рідини всередині. Як правило, якісний парфум складається зі спирту і концентрату, процентне співвідношення яких може варіюватися від 50 до 20 відсотків. У підсумку ми отримуємо духи в концентрації, тобто 50 відсотків спирту, 50 відсотків масляного концентрату, а це вище ніж в магазині. У магазині ж приблизно 15 (і це вже добре) відсотків масляного концентрату і 75-85 відсотків спирту.

 
Є два види продажу наливних духів: одні представляють запах вже в готовому вигляді, інші - змішують аромати за бажанням покупця. Плюс від такої покупки у виборі об'єму. Клієнт може протестувати відразу кілька запахів і зробити вибір на користь кращого. Перш ніж щось купити можна піти, протестувати, відстежити час скільки тримається аромат, як він розкривається і чи розкривається він взагалі. Може бути так, що одним ароматом ви скористаєтеся один раз на рік і вам його не треба багато.
 
Єдиний мінус таких духів - можливість нарватися на неякісний товар. Всі підприємці "ароматного" бізнесу співпрацюють з одними фабриками парфумерних концентратів, але не всі використовують правильний спирт. Так намішана у флаконі рідина може сильно вдарити по здоров'ю покупця.
 
Підіб'ємо підсумок: завжди тестуйте аромат, обов'язково знайдіть і прочитайте відгуки в інтернеті, підберіть бажаний об'єм. І пам'ятайте: духи теж можуть псуватися.
02-08-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 News of Ukraine Моноліт» Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Магазин Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Житловий комплекс автоматичні системи поливу Домашній майстер Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі

.